Büyükanne ve Büyükbabalar İçin

Dedesi ve torunları en özel aile ilişkilerinden birini paylaşıyor. Torunlarınızın hayatında oynadığınız rol hakkında daha fazla bilgi edinin.

Büyükanne ve Büyükbabalar İçin

Torunları ile Başarılı Sleepovers Nasıl Olur

20 Mar, 2019 652

Torunlarla pijama partisi yapmak hayatlarının daha büyük bir dilimini paylaşmak gibidir. Büyükanne ve büyükbaba yatmadan önce davranışlarını kontrol ederler, huysuz veya neşeli bir şekilde uyanıp uyanmadıklarını görür ve birlikte kahvaltının tadını çıkarırlar.

Büyükanne ve Büyükbabalar İçin

Ne Büyükbaba ebeveynlik Forget hakkında

18 Mar, 2019 315

Onlar az iken Büyükbaba çocuklarının keyfini ebeveynler anlatmak için seviyorum. Bu iyi bir tavsiye, ama bir tartışılmaz gerçek üzerinde glosses: ebeveynlik bazı parçaları eğlenceli değildir. Bazı parçalar sert ve stresli, ve Büyükbaba da ebeveynlik bu parçaları hatırlamak gerekir. Onlar varsa, onlar daha fazla yetişkin çocukları ve nesiller arasında keder neden olasılığı daha fazla anlayış olacaktır.

Büyükanne ve Büyükbabalar İçin

Torunların Geçici velayetinin Yasal Formları

14 Mar, 2019 304

Büyükanne ve büyükbaba birkaç şekilde ebeveyn olabilir. Bazıları sadece torunlarına yardım eder, bir gün onları etkin bir şekilde yetiştirdiklerini fark edene kadar zamanla daha fazla sorumluluk alırlar. Diğerleri ebeveynlere daha ani bir şekilde geçebilirler – genellikle torunlarının yaşayacakları bir yere ihtiyaç duyduklarını söyleyerek, genellikle sosyal hizmetlerden beklenmeyen bir telefon görüşmesi alabilirler.

Büyükanne ve Büyükbabalar İçin

Mükemmel Büyükanne Adını Bulun

13 Mar, 2019 291

Birinin büyükanne olmak olduğunu öğrenmek, bir kadının hayatındaki havza anlarından biridir. Genellikle, büyükanne-babası neredeyse hemen merak etmeye başlar: Büyükannemin adı olarak ne seçmeliyim?

Büyükanne ve Büyükbabalar İçin

Büyükbaba Konuklar 10 Yolu Büyük Ev Olabilir

13 Mar, 2019 327

Uzun mesafeli bir büyükbaba veya büyükanne torunu olmak zordur, ancak birçok büyükanne ve büyükbabanın hazine edebileceği bir avantajı vardır: torunlarınızın evinde misafir olarak kalma olasılığı.