Yaşlar ve Aşamalar

Yaşlar ve Aşamalar

Çocukların Uykularını Etkileyen Şeyler

4 Şub, 2020 315

Okul çağındaki çocuklar, küçükken olduğu kadar uyumaya ihtiyaç duymayabilir, ama bedenleri hala bol miktarda dinlenmeye ihtiyaç duyar. 6 ila 13 yaşları arasındaki çocuklar yaklaşık 9 ila 11 saat uykuya ve okul öncesi ve anaokulu çocukları 3 ila 5 yaşları arasında 10 ila 13 saat kapalı kalma süresine ihtiyaç duyarlar (tam olarak ne kadar çocuğun bireysel uyku ihtiyacına bağlıdır).

Yaşlar ve Aşamalar

Çocukların Yaşlarına Göre Ne Kadar Uyku Gerektirir

2 Şub, 2020 270

Uyku yoksunluğu hem yetişkinler hem de çocuklar için endişe vericidir. Hastalık Kontrol ve Önleme Merkezlerinin 2016 yılındaki bir araştırmasına göre, Amerikan yetişkinlerin üçte birinden fazlası yeterince uyumuyor. Yetersiz uyku, obezite, diyabet, hipertansiyon, kalp hastalığı, felç ve depresyon gibi kronik rahatsızlıkların gelişme riskini de içeren ciddi sağlık sonuçları doğurabilir. Aynı zamanda tehlikeli. Ulusal Uyku Vakfı'na göre, yetersiz uykunun 100.000 trafik kazası, 76.000 yaralanma ve yılda 1.500 ölüm nedeni olduğu düşünülüyor.

Yıllar boyunca

18 Yaşındaki Çocuk Gelişiminin Kilometre Taşları

19 Mar, 2019 442

18 yaşına gelindiğinde birçok genç, heyecan ve gelecekle ilgili korkunun bir kombinasyonunu hissediyor. Mezun olduktan sonra yaşam hakkında çok fazla karar var ve 18 yaşındaki çocuklar, kendi başlarına olduklarında ne tür bir yaşam istediklerini düşünmeye çok zaman ayırıyorlar.

Yaşlar ve Aşamalar

Çocuklarınıza Okul Kilitleme Tatbikatları Hakkında Eğitim

18 Mar, 2019 436

Günümüzde okullarda güvenlik söz konusu olduğunda, birçok okul yalnızca yangın tatbikatları uygulamakla kalmaz, aynı zamanda kilitleme tatbikatları da uygular. Kilitleme tatbikatları bir binadaki işgalcilerin, kendilerini silahlı bir davetsiz misafir gibi bir tehdide karşı koruma yollarını tanımaları için tasarlanmış bir dizi prosedürdür. Okul kilitleme tatbikatları söz konusu olduğunda, tek tip bir düzenleme ya da yetki seti yoktur ve okul bölgelerinin kendi okullarında ne gibi uygulamaların yapılması gerektiğine ilişkin şartlar eyaletten eyalete değişir. Bununla birlikte, genel olarak, okul kilitleme tatbikatları, çocuklara ve yetişkinlere sınıfta kendilerini barikat etmeyi ve silahlı ve şiddetli bir davetsiz misafirden gizlenmelerini öğretmeyi içerir.

Yıllar boyunca

17 yaşındaki çocuk gelişimi kilometre taşları

18 Mar, 2019 396

Birçok 17 yaşındaki çocuklar ileri lise ötesinde parlak bir gelecek için arıyoruz, diğerleri yetişkin dünyasına girerken korkuyor.

Yaşlar ve Aşamalar

Okul yılı sırasında çocuklar sağlıklı tutmak için 10 Ways

18 Mar, 2019 439

Okul birçok şey-çocuklar öğrenmek ve bilişsel büyümek, sosyal becerileri geliştirmek ve bağımsız bireyler haline bir yerdir. Ayrıca, ne yazık ki, onlar mikroplar ve hastalıklar almak ve onları eve getirmek bir yer olabilir.

Yıllar boyunca

15 Yaşındaki Çocuk Gelişimi Kilometre Taşları

14 Mar, 2019 460

15 ile 18 yaşları arasındakiler, çocuğunuzun olgunlaşmasına ve sorumlu bir yetişkin olmak için ihtiyaç duyduğu becerileri edinmesine yardımcı olabilir.

Yaşlar ve Aşamalar

Çocuğunuz Hangi Yaşta Yalnız Okula Gidebilir?

14 Mar, 2019 499

Okula yürümek, çocukların ihtiyaç duydukları günlük alıştırmayı almaları için harika bir yol olabilir. Fakat hangi yaşta bir çocuğun okula yalnız yürümesi uygundur?

Yıllar boyunca

14 Yaşındaki Çocuk Gelişiminin Kilometre Taşları

13 Mar, 2019 519

On dört, çok önemli bir yaş olabilir. 14 yaşındaki bazı çocuklar sağlıklı, sorumlu bir yetişkin olma yolunda ilerlerken, diğerleri isyan etmeye ve yanlış kalabalıklarla karışmaya başlar. Çocuğunuza bol miktarda rehberlik sağlamanız ve çocuğunuzun başarılı bir gelecek için ihtiyaç duyduğu becerileri kazanmasına yardımcı olmanız için önemli bir zaman.

Yaşlar ve Aşamalar

Okul Kilidi Tatbikatı Sırasında Ne Olur?

13 Mar, 2019 450

1950'lerde ve 1960'larda öğrenciler nükleer bomba patlaması beklentisiyle "ördek ve örtü" tatbikatlarından geçtiler. Bugün, K-12 sınıflarındaki ve bazı üniversitelerdeki öğrenciler normal okul kilitleme tatbikatlarından geçiyorlar. Çoğu eyalette gerekli olan kilitleme tatbikatları, son birkaç on yılda gerçekleşen okul çekim etkinliklerine bir cevaptır.