Yiyecek ve Beslenme

Çeşitli sağlıklı yiyecekler çocuğunuzun bedenini ve beyin gelişimini sağlar. Şimdi iyi beslenmeyi teşvik etmek için ve çocuğunuz büyüdükçe neler yapabileceğinizi öğrenin.

Yiyecek ve Beslenme

Süt İçmek Çocuklar İçin Neden Tavsiye Edilir ve Sütün En İyisi

8 May, 2019 590

Anne sütü içen bir bebek ya da inek sütü ya da soya sütüne dayanan demir takviyeli bir bebek formülü, okul öncesi çocuklara çikolata sütü ya da az yağlı süt içen bir genç olsun, süt çocuk beslenmesinin önemli bir parçasıdır . Sonuçta, sütün kendine ait bir yiyecek grubu bile vardı.

Yiyecek ve Beslenme

Sizin çocuğunuz çok fazla sodyum alma değil emin olun akıllı yolları

18 Mar, 2019 305

Eğer çocuğunuzun ne kadar meyve suyu sınırlama gibi şeyler yaparak çok fazla şeker yeme değil emin olmak için deneyebilirsiniz o içecekler ve bir kez-in-a-zaman tedavi şekerli tatlılar tutmak. Ama onun da ne kadar tuz yediğini biliyor musun?

Yiyecek ve Beslenme

Aileniz Yemek İsrafını Nasıl Azaltabilir?

14 Mar, 2019 459

Bir USDA raporuna göre, gıda arzının yüzde 30 ila 40'ı israf oluyor. Bu endişe verici derecede yüksek sayı yılda 161 milyar dolara kadar yiyecek biriktiriyor. 2015 yılında, 2030 yılında gıda atığı miktarını yarıya indirmek için bir hedef belirlendi, ancak kesinlikle ailelerin şimdi başlaması gerekiyor. Geçenlerde evimdeki yemek israfını azaltmak için yola çıktım ve aileme bıraktığı izlenim olağanüstü oldu. Bu gıda (ve para) tasarruf stratejilerinden bazılarını benimseyerek evinizde harekete geçin.

Yiyecek ve Beslenme

2019 Yılındaki Çocuklar İçin En İyi 10 Probiyotik

14 Mar, 2019 1376

Bir çocuğun sindirim sisteminin dengesizleşmesi sık görülür, bağırsaktaki kötü bakteriler sorunlara neden olur. Probiyotikler, iyi bakterileri yenileyerek sindirim ve bağışıklık sistemlerini sağlıklı tutmaya yardımcı olan canlı bakteriler ve mayalardır. Bazı araştırmalar, çocukların kolik, egzama veya ara sıra ishal, gaz veya kabızlık gibi sindirim sorunları gibi problemlerle başa çıkmak için probiyotiklerden faydalanabileceğini göstermiştir. Probiyotikler özellikle bebekler için faydalı olabilir, çünkü sindirim sistemleri hala gelişmektedir, bu nedenle yiyecekleri sindirmeleri zor olabilir.

Yiyecek ve Beslenme

Kahve Bebekler İçin Güvenli mi?

13 Mar, 2019 359

Açık olalım: Kahveyi, küçük çocuklarla ve bir işle meşgul olan bir sonraki meşgul ebeveyni kadar seviyorum, ama kafein tüketim alışkanlıklarımı tehlikeli bölgelere sürdüğü zaman tanımaktan sorumlu ve sorumlu olan, tam işlevli bir yetişkindim. Yeni yürümeye başlayan çocuklar bunu yapamaz.