Çocuk Bakımı

Çocuğunuzu bir başkasının bakımına koymak zor olabilir, ancak seçeneklerinizi anlamanız aileniz için en uygun sağlayıcıları bulmanıza yardımcı olacaktır.

Çocuk Bakımı

Çocuk Yetiştirme Maliyetini Nasıl Düşürürsünüz?

19 Mar, 2019 339

Sayılar her zaman şaşırtıcı. ABD Tarım Bakanlığı her Ocak ayında bir çocuğun yetiştirilmesinin ne kadar pahalı olduğunu analiz ediyor. 2017 yılında, iki ebeveynli, orta gelirli bir ailenin 17 yaşına kadar çocuğunu büyütmesi için rakam 233.610 Dolar (enflasyondan önce) idi.

Çocuk Bakımı

Başkan Trump ‘ın planları ebeveynlere para biriktirecek mi?

18 Mar, 2019 253

Kalite ve uygun fiyatlı çocuk bakımı bulma, çocuk bakım maliyetleri son birkaç yıl içinde önemli ölçüde büyüdü gibi birçok çalışma ebeveynler için bir mücadeledir. Çocuk Bakımı Amerika farkında göre, Çocuk Bakımı 49 Devletler, genellikle kolej eğitim maliyetini aşan “uygun olmayan” olduğunu, konut, ulaşım, ya da gıda.

Çocuk Bakımı

Çocuk Bakıcımı Tatil Hediyesi İçin Ne Vermeliyim?

14 Mar, 2019 299

Tatil zamanı, çocuk bakımı sağlayıcılarınıza, onları ve yıl boyunca sizin için yaptıklarını ne kadar takdir ettiklerini göstermeniz için bir fırsattır. Birçok öğretmen, bakıcı ve bebek bakıcısı, tatil sezonu boyunca bu ekstra paraya güveniyorlar; bu nedenle, farklı bir zamanda bonus vermeyi planlıyorsanız, bunu tatilcinizde önceden beklememesi için bakıcınızla tartışmalısınız.

Çocuk Bakımı

Yeni Ebeveynlerin Çocuk Bakım Masraflarını Planlayabilmelerinin 5 Yolu

13 Mar, 2019 250

Çocukların pahalı olması hiç de şaşırtıcı değil, ancak ebeveynlerin çoğu gerçek dolar miktarının yıllar boyunca ne kadar büyük olacağına hazırlanmıyor. Bir bebeğin hayatının ilk yılı, ebeveynlerin çoğunun beklentilerinin yaklaşık dört katıdır ve ABD Tarım Bakanlığı'nın 2014 raporuna göre, orta gelirli aileler çocuğu doğumdan 18 yaşına yükselterek yaklaşık bir milyon dolar harcayacak .

Çocuk Bakımı

Çocuk Bakımına Genel Bir Bakış

13 Mar, 2019 244

Kaliteli çocuk bakımı bulmak, ebeveynlerin karşılaştığı en önemli konulardan biridir. Çocuğunuzu işteyken, bir doktor randevusunda veya sadece akşam yemeğinde kimin izleyeceğine karar vermek stresli ve ezici bir karar olabilir. Çocuk bakımı birçok biçimde gelir ve her aile için farklı görünür.