Aktif oyun

Bir spor takımına katılmanıza gerek yok! Bu eğlenceli oyun ve çocuklar için aktivitelerle günlük hareketi teşvik edin. Egzersizi teşvik eder, can sıkıntısını giderir ve çocukları heyecanlandırır.

Aktif oyun

Havuz Şehriyesi Oyunları ve Etkinlikleri

2 Şub, 2020 363

Çocuklarınız havuz erişte oyunları oynar mı? Köpüklü yüzme havuzu eriştesi, yaratıcı, aktif bir oyun için mükemmeldir. Bunlar ucuzdur (dolar deposunu kontrol edin veya yaz sonunda alışveriş yapın), içeride ve dışarıda güvenlidir ve tırtıklı bir bıçak kullanarak farklı boyutlarda ve şekillerde kesilebilir. Oyun seçeneklerinizi genişletmek için bazı erişte konektörlerini bile alabilirsiniz. Sadece erişteyi kesen küçük köpük parçalarını aramaya başlayın; Bunlar 4 yaşın altındaki çocuklar için boğulma tehlikesi olabilir.

Aktif oyun

Aktif Doğum Günü Partisi Nasıl Sunulur

18 Mar, 2019 468

Doğum günü partisi bloğunun etrafında birkaç kez bulunduysanız, olanakların sonsuz olduğunu biliyorsunuz (ve çok zor olabilir). Bol miktarda fiziksel aktivite içeren ve iyi çalışan eski bir doğum günü partisi planlayarak meseleleri basitleştirin. Herkes için daha sağlıklı ve her zaman çok eğlenceli. Misafirler çok iyi vakit geçirecekler – ve çok yıpranmış olacaklar – peçetelerin tabaklarla eşleşip eşleşmediğini ya da goodie çantalarında nelere dikkat edeceğini farketmeyecekler. Aktif oyunu spot ışığına koymak, kek, dondurma, şeker ve hediyelere daha az vurgu yapmak demektir.

Aktif oyun

Fiziksel Oynatmayı İstemek için Ekranları Kullanma

14 Mar, 2019 346

Çocuklarınızın yaşamlarında daha aktif, fiziksel oyuna ihtiyacı var mı? Hiç şüphe yok ki, ekran zamanını sınırlamanın çocukların refahı için çok önemli olduğu ve bu ekran zamanının çok sık hareketsiz bir arayış olduğu. Ancak çocuklarınızın sevgili ekranlarını da kendi avantajınıza kullanabilirsiniz. Aslında engellemek yerine fiziksel aktiviteye ilham verebilirler. İşte yaş, yaş nasıl.

Aktif oyun

Çocukları Hareketli Tutan Cadılar Bayramı Oyunları

14 Mar, 2019 360

Bu Cadılar Bayramı oyunları, içeride ve dışarıda, çocuk partileri için idealdir. Çocukları hareket ettirir – şeker kaplı kalorileri ve yüksek fruktoz enerjisini yakmak için daha iyidir.

Aktif oyun

Korsan Hazinesi Nasıl Oynanır

13 Mar, 2019 316

Korsan Hazinesi, renkli bayraklar yerine "hazine" kullanan Bayrağı Yakala'nın bir varyasyonudur. Bu oyun koşarken, zıplarken ve kendi takımının tüm hazinelerini kapmaya çalışırken atmaya başlar. Öğrenmesi ve oynaması kolaydır, bu nedenle birçok çocuğa sahip dış mekan toplantıları için mükemmeldir. Yetişkinler de oynayabilir, bu yüzden bunu bir mahalle bloğu partisinde, okul günü veya aile toplantısında deneyin.