1. Anasayfa
  2. Aktif oyun

Çocukları Hareketli Tutan Cadılar Bayramı Oyunları

Çocukları Hareketli Tutan Cadılar Bayramı Oyunları
0

Bu Cadılar Bayramı oyunları, içeride ve dışarıda, çocuk partileri için idealdir. Çocukları hareket ettirir – şeker kaplı kalorileri ve yüksek fruktoz enerjisini yakmak için daha iyidir.

1

Makalede Neler Var?

Canavar Donma Dansı

Kids dressed in zombie costumes and makeup

Christoffer Askman / Görüntü Bankası / Getty Images

“Monster Mash” ve diğer mevsimlik melodileri giy. Çocukların en sessiz canavar dans hareketlerini göstermelerini sağlayın; ancak melodiler kapandığında yerlerinde donmaları gerekir.

2

Elma Yapış

Elmaları bir kova suya sokmak yerine (kostümlere ya da yüz boyalarına gerçekten zarar verebilir), çocuklara ipte asılı olan bir elmadan bir ısırık “yakalamaya” çalışın. Elmalı saplara ihtiyacınız olacak – ipi sapa bağlayın. Sonra bir ağaç dalı (dış) veya bir süpürge sopası veya süspansiyon perde çubuğu (iç) çevresine geçirin. Çörek ile oynanan bu oyunu görmüş olabilirsiniz. Elmalar daha sağlıklı bir seçimdir ve daha zordur.

3

Hayaleti Yakala

Bir hayalet teması ile bayrak yakalama klasik arka bahçesinde oyunu adapte! Bayraklar için beyaz mendiller kullanın. Bu, fazladan bir meydan okuma ekler çünkü takımların bayraklarını birbirlerinden ayırmak zor olacaktır. Küçük çocuklar için, bunun yerine Cadılar Bayramı temalı kumaş artıkları veya büyük keçe balkabağı kullanmak isteyebilirsiniz.

4

Röle Yarışları

Bununla yaratıcılığınızı geliştirin – çocuklar için başlangıç çizgisinden bitiş noktasına kadar birçok aptalca yol var. Onları zombiler gibi şaşırtmaya, cadılar gibi süpürgelere uçmaya çalışın ya da kurbağa gibi zıplayın. Ayrıca küçük bir balkabağı veya Cadılar Bayramı temalı bir atıştırmalık da taşıyabilirler. Veya garantili aptalca sonuçlar için bir kostüm rölesi hazırlayın.

5

Balkabağı Bovling

Kısa saplı ufacık balkabaklarını seçin (parti konuklarınızın yaşlarına göre). 1 veya 2 litrelik plastik şişeler yerleştirin ve anında bir bowling salonu için bir başlangıç çizgisini bantlayın. Şişeleri çok kolay bir şekilde devirmeleri durumunda bir miktar kum veya pirinçle doldurun. Ayrıca, şişeleri çıkartma, işaretleme kalemleri ve diğer sanat malzemeleri ile süsleyebilirsiniz.

6

İskelet Çöpçü Avı

Çocukların avluda ya da evde dolaşarak iskelet parçaları (kağıttan kesilmiş veya bir oyuncakçıdan ya da el sanatları dükkanından satın alınan plastik parçaları) avına çıkmasını sağlayın. Ekstra bir zorluk için, parti misafirlerinin kemikli hazinelerini tam bir iskelet kümesine yeniden monte edebileceklerini görün.

7

Ölü Adamın Hazinesi

Korsan hazinesinin bu versiyonunda, hazine için Cadılar Bayramı temalı nesneler (örneğin, küçük plastik balkabakları veya parlama çubukları) kullanın. Daha büyük plastik balkabakları, süslü kağıt poşetler ve hatta büyük çukurlar (cadı kazanı olduğunu düşünün) hazine sandıkları olarak kullanılabilir.

8

Müzikal Kabaklar

Kabak şekillerini inşaat kağıdından kesin ve bunları yere koyun; müzikal müzikal müzikal sandalyelerde olduğu gibi çocuklar da balkabağından balkabağına hareket etmelidir. Çocukların dışlanmasını önlemek için, her turda bir balkabağı çıkarırken balkabaklarını paylaşmalarını sağlayın. Oyunun sonunda, tüm çocuklar bir noktada sıkmak zorunda. Çeşitlilik açısından, hedefler için örümcek ağlarını, mezar taşlarını veya cadı kazanlarını da kullanabilirsiniz.

9

Kıpırdatmak Solucanı

Bu aptalca yarış, çocukların birlikte çalışmasını (ve birbirine yapışmasını) ekip olarak gerektiriyor. Grubu iki eşit takıma bölün. Takımlar sıraya girmeli ve bir “solucan” oluşturmalıdır. Çizginin önündeki kişi sol eline bacaklarının arasında ulaşır; Arkasındaki oyuncu sağ eliyle tutuyor ve bu yüzden çizginin sonuna kadar. “Git” (veya “Boo!”) Derken, her takım bir gol çizgisine koşup geri dönmelidir. Hangi takım ilk önce geri gelirse kazanır – ancak solucanları hala sağlamsa.

10

Ghostcatcher

Hayalet avcısı tarafından nabbed olmadan bir balkabağı süslemek için çocuklara meydan.

    İlginizi Çekebilir

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir