1. Anasayfa
  2. Aktif oyun
Trendlerdeki Yazı

Havuz Şehriyesi Oyunları ve Etkinlikleri


0

Çocuklarınız havuz erişte oyunları oynar mı? Köpüklü yüzme havuzu eriştesi, yaratıcı, aktif bir oyun için mükemmeldir. Bunlar ucuzdur (dolar deposunu kontrol edin veya yaz sonunda alışveriş yapın), içeride ve dışarıda güvenlidir ve tırtıklı bir bıçak kullanarak farklı boyutlarda ve şekillerde kesilebilir. Oyun seçeneklerinizi genişletmek için bazı erişte konektörlerini bile alabilirsiniz. Sadece erişteyi kesen küçük köpük parçalarını aramaya başlayın; Bunlar 4 yaşın altındaki çocuklar için boğulma tehlikesi olabilir.

Makalede Neler Var?

Süper yapısı

Havuz eriştesi
Alex Bramwell / Getty Images

Bir dahaki sefere çocuklarınız bir kale inşa etmek istediklerinde, bazı büyük lastik bantlar ve bunlara sahipseniz bu erişte konektörleri ile birlikte araç kutularına farklı uzunluklarda havuz erişte ekleyin. Genç inşaatçılarınız, duvarları veya çarşaf tavanlarını taşımak için kaleleri boyunca erişte yetiştirebilirler ve muhtemelen daha birçok yaratıcı kullanım da bulurlar.

Yumuşak Spor Eşyaları

Havuz eriştesi, birçok farklı spor ekipmanı için ayakta durabilir. Bu, iç mekan oyunlarında, daha ağır malzemeleri yönetemeyen küçük çocuklar için ve sadece eğlenceyi değiştirmek için kullanışlıdır. düşünün:

  • Beyzbol sopaları: Nerf toplarına, Wiffle toplarına veya diğer hafif plastik toplara, bez toplarına, sarılmış çoraplara veya hava ya da su dolu balonlara çarpmak için yarasa gibi bir şehriye kullanın.
  • Hokey sopaları: Zemin hokeyi küçük bir lastik, köpük veya plastik topla oynayın. Hedef olarak bir karton kutu, çamaşır sepeti veya bazı küçük plastik koniler kullanın.
  • Cirit: Tam veya üç çeyrek boy havuzlu bir erişte, seyir ve tarla yıldızları için harika bir cirit yapar.
  • Röle batonu: Bir röle yarışında erişte üzerinde küçük bir bölümün tutulması ve aktarılması kolaydır.

Satırı Başlat veya Bitir

Bir röle yarışının veya engel parkurunun başlangıç ve bitiş çizgilerini belirlemek için yere yerleştirilmiş havuz erişte kullanın. Erişte veya erişte parçaları da elbette ki engeller için kullanışlı olacaktır; Çocukların üstünden atlasınlar, altlarına kayınlar, erişte üzerinde yürütsünler.

Limbo Stick

Limbo stick yapmak için iki sandalyede bir şehriye dengeleyin ya da sadece yerinde tutun. Çocuklar onu levrekten çıkarırsa, süpürge sopası gibi acıtmaz! Çocuklar ilk önce ayaklarının altına girip, geriye eğilerek, geleneksel limbo tarzında. Ya da kuralları gevşetin ve ellerin, dizlerin ve karınların altında gezinmelerini veya kaymalarını sağlayın.

Patlatmalı Roket

Bunu daha kısa (yarım boy) bir erişte ile deneyin: Çocukların dikey olarak tutmasını sağlayın, ardından bir roket gibi doğrudan havaya fırlatın. Ne kadar yüksek olabilir? Aşağı yolda yakalayabilirler mi? Veya Hula hoop’u hedef iniş alanı olarak mı kullanıyorsunuz?

Güvenli Kılıç

Bir kılıç için su birikintisi yapan bir havuz eriştesi ile çocuklar şövalyeler, eskrimciler ya da korsan olabilirler;

Halat Halatı

Bir çocuk oyuncağı için, Tug of War’ın nazik versiyonu, ip olarak bir havuz erişte kullanın ve otururken çocukların oyun oynamasını sağlayın. Okul öncesi için mükemmel.

Tic Tac Toe Izgara

Yerde süper boyutta bir tic-tac-toe oyunu yapmak için dört erişte kullanın (yerinde tutmak için onları birbirlerinin altına / altına yerleştirin). Oynamak veya çocukların karelerden kareye zıplamasını ve kollarıyla bir X veya O oluşturması için fasulye torbası kullanın.

Pinata Balina Avcısı

Hafif bir plastik kovayu yarıya kadar su ile doldurun. Bir ağaç dalına veya bitki merdivenine asın. Sonra iki ya da üç çocuğa bir havuz erişte verin. Amaç suyu kovadan dışarıya dökmektir.

Yarış pisti

Dikey olarak ikiye bölünmüş ve bir ucundan desteklenmiş bir erişte mükemmel bir yarış pisti veya mermer pisti yapar. İki paralel pist yapmak için kürdan veya koli bandı kullanarak iki yarıya birleştirebilirsiniz (böylece iki araba veya mermer yarışabilir).

Bowling Şeridi

Şerit çizgilerini tanımlamak için havuz erişte kullanarak DIY bowling oyununuzu daha otantik hale getirin. Ayrıca, topları şeritten çok fazla sapmalarını engellemek için tamponlar gibi davranırlar.

Dev çubuk

Bu eğlenceli, işbirlikçi bir oyundur. İki çocuğa kendi havuz eriştelerini verin, daha sonra bir plaj topu, balon veya fasulye torbası (biraz yumuşak bir şeyler almak için) için birlikte çalışmaya zorlayın. Yemek çubukları gibi erişte kullanmak en iyisidir. Eğer toplamada ustalaşabiliyorlarsa, öğeyi bir hedefe taşıyabileceklerini ve yerleştirebileceklerini kontrol edin. Sonra alma ve bırakma noktaları arasındaki mesafeyi arttırın. Daha fazla havuz erişte fikri mi arıyorsunuz? Şehriyeni Kullanmanın 50 Yolu.

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir