Fitness

Çocukların fiziksel aktiviteye ihtiyacı vardır, bu nedenle ebeveynlerin onları fişten çekmelerini ve oynamalarını teşvik etmeleri önemlidir. Bu ipuçlarıyla motive ve aktif kalmak için onlara katılın.

Aktif oyun

Havuz Şehriyesi Oyunları ve Etkinlikleri

2 Şub, 2020 409

Çocuklarınız havuz erişte oyunları oynar mı? Köpüklü yüzme havuzu eriştesi, yaratıcı, aktif bir oyun için mükemmeldir. Bunlar ucuzdur (dolar deposunu kontrol edin veya yaz sonunda alışveriş yapın), içeride ve dışarıda güvenlidir ve tırtıklı bir bıçak kullanarak farklı boyutlarda ve şekillerde kesilebilir. Oyun seçeneklerinizi genişletmek için bazı erişte konektörlerini bile alabilirsiniz. Sadece erişteyi kesen küçük köpük parçalarını aramaya başlayın; Bunlar 4 yaşın altındaki çocuklar için boğulma tehlikesi olabilir.

Spor Dalları

Çocuklara İyi Sporu Öğretmek

15 Eyl, 2019 556

3'te futbol oynamaya başlayan ve 5'de yüzme takımı olan çocuklar, iyi bir sportmenlik öğretmek her zamankinden daha önemlidir. "Kırk milyon çocuk gençlik sporları yapıyor ve özellikle kızlar için sayılar hızla artıyor" diyor Joel Fish, Doktora, 101 Müthiş Spor Veli Olmanın Yolları ve Philadelphia'daki Spor Psikolojisi Merkezi direktörü .

Fitness

Özel Gereksinimi Olan Çocuklar İçin Fitness Etkinlikleri

15 Eyl, 2019 541

Özel ihtiyaçları olan çocuklar için spor aktiviteleri bulmak zor olabilir. Her çocuğun kendine özgü bir tanı ve kendine özgü zorlukları ve tercihleri vardır. fakat birçoğu spora katılmakla mücadele ediyor. Yine de, fiziksel aktivite onlara önemli faydalar sunar (tıpkı özel ihtiyaçları olmayan çocuklar için olduğu gibi). Bu nedenle, çocuğunuz için işe yarayabilecek bazı seçeneklerde sıfıra başlayın.

Spor Dalları

Çocuk Spor Bilmeniz Gerekenler

18 Mar, 2019 404

Çocukların sporları son iki yılda çok değişti. Bu nedenle, çocukken kendiniz spor yapsanız bile, çocuklarınızın gençlik ve okul sporlarına karıştığı için öğreneceğiniz çok şey vardır. Küçük sporcuları bu oyun kitabıyla daha sağlıklı, daha güvenli ve daha mutlu tutun.

Aktif oyun

Aktif Doğum Günü Partisi Nasıl Sunulur

18 Mar, 2019 503

Doğum günü partisi bloğunun etrafında birkaç kez bulunduysanız, olanakların sonsuz olduğunu biliyorsunuz (ve çok zor olabilir). Bol miktarda fiziksel aktivite içeren ve iyi çalışan eski bir doğum günü partisi planlayarak meseleleri basitleştirin. Herkes için daha sağlıklı ve her zaman çok eğlenceli. Misafirler çok iyi vakit geçirecekler – ve çok yıpranmış olacaklar – peçetelerin tabaklarla eşleşip eşleşmediğini ya da goodie çantalarında nelere dikkat edeceğini farketmeyecekler. Aktif oyunu spot ışığına koymak, kek, dondurma, şeker ve hediyelere daha az vurgu yapmak demektir.

Fitness

İyi Bir Spor Veli Olmak Nasıl

18 Mar, 2019 498

İyi bir spor ebeveyni olmak iyi bir okul ebeveyni olmak gibidir. Çocuklarınızın katılımlarından en iyi şekilde yararlanmalarını sağlamak için siz de katılmanız gerekir. Olumlu bir şekilde dahil olmak, teşvik, destek ve pratik yardım sağlamanız anlamına gelir.

Spor Dalları

Spor Üst Tükenmişliği ile Başa Çıkmanın 6 Yolu

14 Mar, 2019 371

Evet, ebeveynlerin spor tükenmişliği birinci dünya sorunudur. Bir çocuğun gerçekten bir faaliyete katılma arzusunu yerine getirebilmek bir ayrıcalıktır. Ancak bunu bilmek stres düzeyinizi bir ebeveyn olarak günden güne daha düşük yapmaz. Öyleyse bunun şanslı bir sorun olduğunu, ancak yine de bir sorun olduğunu kabul edelim.

Aktif oyun

Fiziksel Oynatmayı İstemek için Ekranları Kullanma

14 Mar, 2019 377

Çocuklarınızın yaşamlarında daha aktif, fiziksel oyuna ihtiyacı var mı? Hiç şüphe yok ki, ekran zamanını sınırlamanın çocukların refahı için çok önemli olduğu ve bu ekran zamanının çok sık hareketsiz bir arayış olduğu. Ancak çocuklarınızın sevgili ekranlarını da kendi avantajınıza kullanabilirsiniz. Aslında engellemek yerine fiziksel aktiviteye ilham verebilirler. İşte yaş, yaş nasıl.

Fitness

Ailenizle Bir Fitness Mücadelesi Nasıl Oluşturulur

14 Mar, 2019 399

Basit ve eğlenceli bir aile fitness zorluğu oluşturmak, evdeki herkesin sağlıklı olmak için motive olmasını sağlamak için mükemmel bir yoldur. Herkes için olumlu bir değişimi gerçekten etkilemek için bir oyun veya aile projesi kullanabilirsiniz.

Spor Dalları

Dövüş Sanatları Sınıflarının Gençler İçin Riskleri ve Yararları

14 Mar, 2019 424

Karate şiddeti arttırır mı? Çocuğum kendini savunma becerilerini öğrenecek mi? Gençlerimin dövüş sanatları yaparken yaralanması ne kadar muhtemeldir? Bunlar, çoğu velinin karate dersleri için çocuklarını kaydettirmeyi düşündükleri zaman, sorularından birkaçı.