Spor Dalları

Çoğu çocuk için spor kazanmakla ilgili değil, sadece eğlenceli bir aktivitedir. Çocuğunuzu nasıl destekleyeceğinizi ve oyundan en iyi şekilde yararlanmaları için onlara yardımcı olun.

Spor Dalları

Çocuklara İyi Sporu Öğretmek

15 Eyl, 2019 522

3'te futbol oynamaya başlayan ve 5'de yüzme takımı olan çocuklar, iyi bir sportmenlik öğretmek her zamankinden daha önemlidir. "Kırk milyon çocuk gençlik sporları yapıyor ve özellikle kızlar için sayılar hızla artıyor" diyor Joel Fish, Doktora, 101 Müthiş Spor Veli Olmanın Yolları ve Philadelphia'daki Spor Psikolojisi Merkezi direktörü .

Spor Dalları

Çocuk Spor Bilmeniz Gerekenler

18 Mar, 2019 366

Çocukların sporları son iki yılda çok değişti. Bu nedenle, çocukken kendiniz spor yapsanız bile, çocuklarınızın gençlik ve okul sporlarına karıştığı için öğreneceğiniz çok şey vardır. Küçük sporcuları bu oyun kitabıyla daha sağlıklı, daha güvenli ve daha mutlu tutun.

Spor Dalları

Spor Üst Tükenmişliği ile Başa Çıkmanın 6 Yolu

14 Mar, 2019 342

Evet, ebeveynlerin spor tükenmişliği birinci dünya sorunudur. Bir çocuğun gerçekten bir faaliyete katılma arzusunu yerine getirebilmek bir ayrıcalıktır. Ancak bunu bilmek stres düzeyinizi bir ebeveyn olarak günden güne daha düşük yapmaz. Öyleyse bunun şanslı bir sorun olduğunu, ancak yine de bir sorun olduğunu kabul edelim.

Spor Dalları

Dövüş Sanatları Sınıflarının Gençler İçin Riskleri ve Yararları

14 Mar, 2019 383

Karate şiddeti arttırır mı? Çocuğum kendini savunma becerilerini öğrenecek mi? Gençlerimin dövüş sanatları yaparken yaralanması ne kadar muhtemeldir? Bunlar, çoğu velinin karate dersleri için çocuklarını kaydettirmeyi düşündükleri zaman, sorularından birkaçı.

Spor Dalları

Gençlik Futbolunda Güvenlikle İlgili Konular

13 Mar, 2019 313

Zorlu fiziksel oyun, Amerikan futbolunun çekiciliğinin bir parçasıdır, ancak hem kafa hem de beyinde kısa ve uzun vadeli yaralanma riski yüksektir. Yani futbol çocuklar için oynamak için güvenli midir, değil mi?