Güvenliği ve İlk Yardım

Sizi küçük (veya ciddi) yaralanmalarla baş etmeye hazırlayacak bilgilerle donatın ve hatta çocuklarınızın güvenliği konusunda endişelenmenize yardımcı olabilir.

Güvenliği ve İlk Yardım

Spor Çocukları İçin Yaralanma Kurtarma

20 Mar, 2019 873

Sakatlık kurtarma, esnek, aktif, sportif çocuklar için bile zor bir süreç olabilir. "Oyuncular kapalı. Tekrar oynayabilirsin!" Kadar basit değil. Çocuğunuz bir spor yaralanmasına maruz kalırsa, hem fiziksel hem de psikolojik olarak iyileşmek için zamana ihtiyacı olacaktır. İşte yaşayabileceği iniş ve çıkışların bazıları ve bunların nasıl kullanılacağı.

Güvenliği ve İlk Yardım

Ebeveynler için park yeri güvenlik Ipuçları

18 Mar, 2019 652

Bir dakika, çocuğunuz sizin tarafınızda, arabadaki markete gezinirken. Bildiğiniz sonraki şey, o kesik-ve panik başlar. Herhangi bir ebeveyn için korkutucu bir düşünce.

Güvenliği ve İlk Yardım

ABD için Devlet Oto Koltuğu Kanunları

14 Mar, 2019 433

Araba koltuğu ve yükseltici koltuk yasaları, ABD içindeki her eyalet tarafından belirlenir. Bu, eyaletler arasında sık seyahat eden ebeveynler ve bakıcılar veya farklı bir devlete taşınan aileler için kafa karıştırıcı olabilir. Tatildeyken çeşitli devlet oto koltuk yasalarının gerektirdiği şey nedir? Yeni yürümeye başlayan çocuğunuzun veya ilkokul öğrencinizin ne kadar süreyle yükseltici koltukta kalması gerekir? Devlet oto koltuğu ve çocuk koltuğu kanunları da zaman zaman güncellenir; bu nedenle, birkaç yıl boyunca gereksinimlere bakmadıysanız, daha büyük bir çocuk için kullandığınızdan tamamen farklı olabilirler.

Güvenliği ve İlk Yardım

Bebeğiniz İçin Araba Koltukları Çeşitleri

14 Mar, 2019 1172

Araba koltukları, bebeğinizi bir arabada daha güvenli bir şekilde taşımak için tasarlanmıştır. Seçtiğiniz tür bebeğinizin yaşına, boyuna, kilosuna, ömrüne ve koltuğu kolayca çıkarabilmek isteyip istemediğinize bağlı olacaktır. Bebeğinizin yaşı ve kilosu, aracınıza sığması ve her seferinde kullanmanız için doğru koltuğu aldığınızdan emin olun. Araba koltuğunuzu doğru kurduğunuzdan ve kullandığınızdan emin olmak için hem aracınızı hem de araba koltuğu kullanım kılavuzlarını kontrol etmeyi unutmayın.

Güvenliği ve İlk Yardım

Bebek Araba Koltuğu Güvenlik İpuçları

13 Mar, 2019 365

Bebeğinizin araba koltuğu küçük çocuğunuzu güvende tutmak için kullanacağınız en önemli ürünlerden biridir. Bebeğiniz için araba koltukları ve araba koltuğu güvenliği hakkında bilmeniz gereken her şey.