Çocuk Aktiviteleri

Çocuklar için en iyi aktiviteler eğlenceli ve eğitici özelliklere sahiptir. Favori fikirlerimizi keşfedin, kendinize ait bir işi nasıl yaratacağınızı keşfedin ve çocukları heyecanlandırmayı öğrenin.

Çocuk Aktiviteleri

8 Eğlenceli ve Basit Ev Yapımı Playdough Tarifler

19 Mar, 2019 339

Playdough, küçük çocuklar için favori bir oyuncaktır. Yaratıcı yönlerini keşfetmeleri ve kalıplanabilir kil benzeri bileşenden her türlü eğlenceli şekil, şekil ve oyun yapma şansı sunuyor. Mağazada oyun oynamayı satın alabilirken, aynı zamanda evde yapmak inanılmaz derecede kolaydır.

Çocuk Aktiviteleri

Çocuklar ve mağaza içi etkinlikler için ücretsiz sınıflar

18 Mar, 2019 277

Çocuklar için ücretsiz sınıflar, yeni bir şey yapmak için nasıl öğrenirken bıkkın çocuklar meşgul tutmak yardımcı olabilir. Bu ücretsiz sınıflar oluşturma sınıfları ve eğlenceli projeler çocuklar oluşturmak büyük bir zaman olacak dolu Craft sınıfları içerir.

Çocuk Aktiviteleri

Sevimli ve Renkli Torbalar Çocuklar İçin El Sanatları Hissettim

14 Mar, 2019 259

İşte her mevsim çocuklar için sevimli keçe zanaat için bir fikir: her şey için kullanılabilecek renkli torbalar – madeni paralar, küçük oyuncaklar, krikolar, taşlar, mermiler – çocuğunuzun güvende tutmak istediği her ne olursa olsun.

Çocuk Aktiviteleri

Okul çağındaki çocuklar için parlak yeni kar oyun fikirleri

13 Mar, 2019 416

Kar melekleri ve kızaklarla ilgili bir şeyler var, ama kar oynayacak çok şey var! Onları okuldan bir kar günü geçirmiş olsun veya olmasın, büyük bir kar yağışı, çocukların dışarıda aktif olarak oynamaları için harika bir fırsattır. Havanın ne olduğu fark etmeksizin günde 60 dakikalık bir fiziksel aktivite yapmaları gerekiyor. Bu yüzden, karın iyi bir egzersiz yapmasına yardımcı olma konusundaki coşkularından yararlanın.

Çocuk Aktiviteleri

Çocuklar için 7 Nezaket

13 Mar, 2019 293

Çocuğunuza nasıl mektubu yazacağını ve çocuğunu nazik olmayı öğretmeyi unuttuğunuz bir bıçakla yemeğini nasıl keseceğini öğreterek o kadar yakalanmak kolaydır. Bazı ebeveynler nezaket öğretmek konusunda endişeleniyorlar aslında bir çocuğun bugünün rekabet dünyasında üstünlüğünü kaybetmesine neden olabilir.

Çocuk Aktiviteleri

Yeni yürümeye başlayan çocuklar için Kapalı Fiziksel Aktiviteler

12 Mar, 2019 257

Yeni yürümeye başlayan çocuklar aktif bir demet olduğu için bilinir! Ebeveynler, yürümeye başlayan çocuklara yönelik faaliyetler söz konusu olduğunda fikirlerinin yetersiz olduğunu hissedebilirler. Dahası, küçük çocuklar her gün yapılandırılmış fiziksel aktivitelerin yarım saatine ihtiyaç duyarlar. Ayrıca bir saat daha yapılandırılmamış faaliyetlere ihtiyaçları var.