1. Anasayfa
  2. Çocuk Aktiviteleri

Çocuklar ve mağaza içi etkinlikler için ücretsiz sınıflar

Çocuklar ve mağaza içi etkinlikler için ücretsiz sınıflar
0

Çocuklar için ücretsiz sınıflar, yeni bir şey yapmak için nasıl öğrenirken bıkkın çocuklar meşgul tutmak yardımcı olabilir. Bu ücretsiz sınıflar oluşturma sınıfları ve eğlenceli projeler çocuklar oluşturmak büyük bir zaman olacak dolu Craft sınıfları içerir.

Burada çocuğunuz her hafta sonu için gitmek olabilir yeterli ücretsiz sınıflar vardır!

1

Makalede Neler Var?

Ev deposu

Kids' workshop at the Home Depot

Makoto Shoppert/Flickr

Home Depot ‘s Kids atölyeleri her ayın ilk Cumartesi günü gerçekleşir.

Geçmiş projeler model yarış arabaları, posta organizatörleri, resim çerçeveleri ve Planters dahil ettik. Sınıflar ücretsizdir ve ayrıca turuncu bir apron ve bir başarı pin içerir.

Çocuğunuz bir nokta olduğundan emin olmak için atölye çalışmaları için kayıt yapmak isteyeceksiniz ve etrafında gitmek için yeterli yapı malzemeleri vardır. Bu bazen hızlı bir şekilde doldurun, Eğer çocuk olduğunuzu düşünüyorsanız, sınıf gibi olabilir, en kısa sürede kayıt emin olun.

2

Michaels

A Michaels Arts & Crafts store front.
Moment mobil/Getty görüntüler

Michaels Craft mağazaları ev sahibi çocuklar için birkaç kez bir ay hafta sonları ücretsiz sınıflar ve bazen bile büyük tatiller önce haftalık olaylar var.

Michaels sınıfları genellikle bir tatil veya sezon etrafında merkezi zanaat projeleri her türlü içerir.

Bazı sınıflar bir ebeveyn çocuk ile kalmak zorundadır yeterince karmaşık olabilir, ama çoğu sınıf alışveriş sırasında çocuklar bırakarak için harika.

3

Disney mağazası

Oxford Street Retail Outlets
John Keeble/Getty görüntüler

Disney Store, mağazalarının her birinde ayda birkaç kez yer alan bazı gerçekten eğlenceli mağaza etkinliklerine sahiptir.

Çocuklarınızın ücretsiz hediyeler, şarkılar ve hikayeler olduğu bir Disney Store etkinliğine nasıl götüreöğrenebileceğiniz hakkında daha fazla şey öğrenin.

Olaylar ilk gelir, ilk hizmet temelinde vardır. Özellikle faaliyetlere ek olarak bir Giveaway varsa, erken varmak için emin olun.

4

Çömlek ahır çocuklar

Pottery Barn Kids
Getty Images eğlence

Çömlekçilik Barn Kids her yaştan çocuklar için ücretsiz haftalık hikaye zamanı ile birlikte kendi mağazalarında neredeyse her hafta sonu çocuklar için ücretsiz sınıflar barındırıyor.

Bu sınıflar genellikle özel bir zanaat, popüler çocuk kitaplarından okuma ve bazen hediye içerir.

5

LEGO mağazaları

Lego Store Castleton Square

LEGO Izniyle

Her ay, LEGO Stores çocuklar için ücretsiz etkinlikler var, yaş 6-14, gelip bir mini model inşa etmek.

Mini model inşa ettikten sonra, onlar ücretsiz ev almak için olsun.

Oraya katılabilir ev başına dört çocuk bir sınırı vardır, ve çocuklar model için kullanılan LEGO kiti eve almak için tüm olay için kalmak gerekir. Kitleri daha sonra alınabilir olmayabilir.

6

Lakeshore öğrenme merkezi

Screenshot of the Lakeshore Learning website

Lakeshore öğrenme malzemeleri

Lakeshore Learning Center, 3 yaş ve üzeri çocuklar için basit ama eğlenceli bir zanaat içinde yer almak için ücretsiz sanat ve el sanatları dersleri sunmaktadır.

Bu sınıflar her Cumartesi olur ve bir ebeveyn veya veli çocuklarını denetlemek ve gerektiğinde yardım için mevcut olmalıdır. Rezervasyon gerektirmez.

7

Yerel mağazalar ve topluluk merkezleri

Picture of kids carving pumpkins outside

Amerika ‘nın Kampgrounds, Inc

Çocuklar için ücretsiz projeler ve Etkinlikler bulmak için başka bir seçenek, özellikle tatil mevsimlerinde, yerel toplum merkezi ile kontrol etmektir. Kabak-oyma faaliyetleri Halloween popüler, yumurta dekorasyon Paskalya popüler, ve Noel ‘de, genellikle süsler yapmak veya Gingerbread evleri inşa etmek için zanaat projeleri vardır.

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir