Çocuk yetiştirme

Bir ebeveyn olarak, yardımcı teknolojiye sahip olmak, güvenli etkinlikler seçmek ve eğlenceli kutlamalar planlamak günlük hayatı kolaylaştırabilir. Bunu burada yapmanın yollarını keşfedin.

Teknoloji

4 Sebep Dijital Okuryazarlık Becerileri Çocuklar İçin Önemli

19 Mar, 2019 278

Teknoloji her yerde. Akıllı telefonlar ve uygulamalardan dizüstü bilgisayarlara ve sosyal medyaya, teknoloji, çocukların yaşamlarında kalıcı bir fikstür haline geldi. Fakat onları en yeni alet ve araçlarla donatma arayışında, ebeveynler ve eğitimciler gerçekten bu cihazları etkili ve sorumlu bir şekilde kullanmaları gerektiğini gösteriyor mu?

Dişli ve Ürünleri

Daha İyi Bir Organizasyon İçin Çocuk Oyuncaklarını Döndürmenin 10 Basit Adımı

19 Mar, 2019 335

Bu günlük bir savaş ve her yıl biraz daha zorlaşıyor. Oyuncaklar. Devralıyorlar.

Kutlamalar

Doğum Günü Partisi Temasını Size Bırakın

19 Mar, 2019 300

Kızlar alışveriş yapmayı çok severler ve alışveriş merkezinde doğum günü partisi yapmak birçok genç bayan için sadece düz bir cennettir.

Çocuk Aktiviteleri

8 Eğlenceli ve Basit Ev Yapımı Playdough Tarifler

19 Mar, 2019 337

Playdough, küçük çocuklar için favori bir oyuncaktır. Yaratıcı yönlerini keşfetmeleri ve kalıplanabilir kil benzeri bileşenden her türlü eğlenceli şekil, şekil ve oyun yapma şansı sunuyor. Mağazada oyun oynamayı satın alabilirken, aynı zamanda evde yapmak inanılmaz derecede kolaydır.

Çocuk yetiştirme

Diğer Anneler Zorba Olan Anneler ile Başa Çıkmanın 7 Yolu

19 Mar, 2019 280

Herkes en az birini bilir: Ortalama anne. Canavar avı oyun alanları, okul koridorları, futbol oyunları ve hatta çevrimiçi topluluk grubu; ve herkesin hayatını perişan ediyor. Başkalarını açıkça dışlamanın ve daha sonra resimleri çevrimiçi olarak paylaşmanın, söylentileri yaymanın ve arkalarını başkalarını bıçaklamanın iyi olduğunu hisseden BU MOM.

Teknoloji

Elsagate ortasında çocuğunuzun YouTube güvenli tutmak

18 Mar, 2019 315

Eğer çoğu ebeveyn gibi iseniz, muhtemelen sıkça favori karakter ve gösterileri YouTube videolarını izlemek için genç çocuklara teslim bir iPad sahibi. Ama aynı zamanda muhtemelen Frozen gelen Elsa için masum bir arama örümcek adam ile iffetsiz ve rahatsız edici durumlarda sevdikleri karakterin ürkütücü varyasyonları çocuğunuzun açığa olabilir hayal asla.

Dişli ve Ürünleri

10 özel Ihtiyaçlar oyuncaklar çocuğunuzun aşk Will

18 Mar, 2019 305

“Özel ihtiyaçlar oyuncaklar ve Oyunlar” düşündiğinizde, pahalı Gadget ‘ları ve özel olarak tasarlanmış donanımları hayal edebilirsiniz. Ve kesinlikle butik özel şirketler tarafından sağlanan bu tür yüksek fiyatlı öğeleri bulabilirsiniz. Ama gerçek şu ki, ebeveynlerin “özel ihtiyaçlar” etiketli ürünleri satın alması için kesinlikle gerek yoktur. Düz eski Walmart, oyuncaklar R US, hatta bazı ev yapımı oyuncaklar ve oyunlar gibi etkili ve sadece çok eğlenceli.

Kutlamalar

Ara Doğum günü bash için eğlenceli Temalar

18 Mar, 2019 340

Bir ara Doğum günü partisi yapmaya hazırlanıyor? Eğlenceli bir ara Doğum günü teması için bir fikir mi yoksa iki mi Ihtiyacınız var? Bir ara Doğum gününü, etrafında çalışmak için bir temaya sahip olduğunuzda koordine etmek kolaydır. Tema süslemeleri, faaliyetleri, Doğum günü pastası ve hatta tüm parti misafirler için ev göndereceğiz Goody Çantalar belirlemeye yardımcı olabilir. Ara, ya da tutkularını veya hobileri hitap bir tema seçin. Ya da, sadece çünkü preteen kalabalık için eğlenceli bir sürü gibi sesler bir tema seçin. (Etkinliğe zaman veya para yatırmadan önce aranızın parti temasına girdiğinden emin olun.)

Çocuk Aktiviteleri

Çocuklar ve mağaza içi etkinlikler için ücretsiz sınıflar

18 Mar, 2019 277

Çocuklar için ücretsiz sınıflar, yeni bir şey yapmak için nasıl öğrenirken bıkkın çocuklar meşgul tutmak yardımcı olabilir. Bu ücretsiz sınıflar oluşturma sınıfları ve eğlenceli projeler çocuklar oluşturmak büyük bir zaman olacak dolu Craft sınıfları içerir.

Çocuk yetiştirme

10 DOS ve her anne anne shaming hakkında bilmek Ihtiyacı yok

18 Mar, 2019 251

Her gün, kamu shaming hakkında hikayeler duyuyoruz. Kim Kardashian dayak için “Walmart insanlar” fotoğraf gelen, her zaman biri yaptılar bir şey için ısı alıyor. Ama her gün kadınların saldırıları online shaming yeni bir türü var, ve anne shaming denir. Anneler hakkında yorumlar havuz bikinili anneler fotoğrafları için halk içinde bebeklerin Hemşirelik ve her şeyi arasında, anneler sadece bir şey için saldırıya ediliyor. Ve annem zorbalık yeni bir seviyeye götürür.