1. Anasayfa
 2. Kutlamalar

Doğum Günü Partisi Temasını Size Bırakın

Doğum Günü Partisi Temasını Size Bırakın
0

Kızlar alışveriş yapmayı çok severler ve alışveriş merkezinde doğum günü partisi yapmak birçok genç bayan için sadece düz bir cennettir.

Makalede Neler Var?

Ebeveynler Alışveriş Merkezinde Doğum Günü Partisini Neden Sevecekler?

Genç kızınızın doğum günü partisini alışveriş merkezine atmanın birçok avantajı var.

 1. Mekan halledilir ve evi temizlemenize gerek yoktur!
 2. Yiyecek ve içecekler hızlıca yiyecek mahkemesinde halledilir.
 3. Genç kızlar alışveriş merkezinde saatlerce kendilerini meşgul tutabilirler.

Farkında olmanız gereken şey bütçenizdir! Alışveriş merkezindeki masrafları artırmak çok kolay olabilir. Bütçenizi aklınızda tutun ve misafir listesini 10 genç kızdan daha az olacak şekilde daraltmayı düşünün, böylece masraflar yönetilebilir.

Shop ‘Drop Drop kadar Doğum Günü Partisi Fikirleri

Bu temalı doğum günü partisine ev sahipliği yapmak çok kolay olsa da, işte onu kızınız için harika bir gün geçirmenize yardımcı olacak bazı ipuçları ve fikirler.

AVM’de buluş

Tüm partiyi alışveriş merkezine götürme işi muhtemelen en büyük zorluğunuz olacak. Büyük bir minibüsünüz yoksa, ebeveynlerin alışveriş merkezindeki gençlerini bırakmaları daha kolay olabilir.

Davetiyenize gereken talimatları ekleyin. Burası park yerinde ya da kızlarla tanışacağınız alışveriş merkezinin girişinde ya da bir araba paylaşımı için fikir olabilir.

Aracınızı yanınızda bulundurmak en iyisidir, böylece hediyeleri saklayabilirsiniz. Bu onları alışveriş eğlencesinden uzak tutacak!

Şaperonlar ve Süpervizyon

Gençlerin sadece alışveriş merkezini dolaşabilecek kadar yaşlı olup olmadıklarına ya da şaperonlara ihtiyaç duyulup duyulmayacağına karar vermek için ebeveynlik sezgilerinizi kullanın.

Alışveriş merkezinin boyutunu da göz önünde bulundurun. Mall of America’da bir grup genç kızı nezaketsizce serbest bırakmak en iyi fikir olmayabilir!

Yardıma ihtiyacınız olursa, davet edilen gencin ebeveynlerinden birkaçını arayın ve size bir chaperone olarak katılmalarını isteyin. Bu carpooling konusunda da size yardımcı olmaya istekli olabilirler.

Bir Alışveriş Merkezi Oyunu Oluştur

Sadece bir grup kız çocuğunun alışveriş merkezinde çılgınca koşmasına izin vermek yerine, onlara bir amaç ve oynamaları için bir oyun verin.

 • Ne ile Satın Alabilirsiniz …
  • Her kıza 5 $ veya 10 $ nakit ya da alışveriş merkezi hediye sertifikası verin ve kuralları ve zaman sınırını belirleyin.
  • En çok parayla satın alan kazanır (asla bütçeyi bilmeyecek olsa da bütçelemede harika bir derstir!).
  • En tuhaf veya en uzun şey gibi bir tema da seçebilirsiniz.
 • AVM Çöpçü Avı
  • Kızları takımlara ayırın.
  • Her takıma alışveriş merkezinde bulacağınız şeylerin bir listesini verin, bir süre belirleyin ve buluşacak bir yer belirleyin.
  • Kızların bulgularını kaydetmelerine veya telefonlarında fotoğraf çekmelerine izin vermek için bir kalem ve kağıt kullanın (en az bir ekip üyesinin elinde varsa).
  • Önce buluşma yerine dönen ekip (bir chaperone’nin orada kaldığından emin olun) kazanır.

Daha Fazla Alışveriş Merkezi Etkinliği

Doğum günü partisi için diğer eğlenceli aktiviteleri planlamak için yerel alışveriş merkezinizin sunduğu eşsiz hizmet ve konumlardan yararlanın.

 • Makyaj sayaçlarından birinde makeover randevuları ayarlayın.
 • Bir grup manikür veya pedikür süresi planlayın.
 • Alışveriş merkezinin içindeki turlar veya atraksiyonlar için grup bileti satın alın.

Yemek ve Hediyeler

Oyunlar tamamlandıktan sonra, kızları yemek ve yiyecekler için yemek salonuna getirin. Hediyeleri ortaya çıkarmak ve doğum günü kızının arkadaşlarının önünde açmasına izin vermek için bu fırsatı kullanın.

 • Pizza yerine ya da kızının en sevdiği yemek alanı durağına uğrayın.
 • Partiyi dondurma salonuna veya şekerci dükkanına uygulayın.
  İlginizi Çekebilir

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir