1. Anasayfa
 2. Kutlamalar

Gençlerinizin Doğum Günü için bir Havuz Partisi düzenleyin

Gençlerinizin Doğum Günü için bir Havuz Partisi düzenleyin
0

Çocuğunuz oyunları ve parti tercihlerini içeren bir doğum günü partisi için çok yaşlı olsa da, bir havuz partisi mükemmel olabilir. Aslında, çocuğunuz su oyunları olduğu sürece oyun oynamaya ve aptalca şeyler yapmaya istekli olabilir.

Bir grup genci saatlerce eğlendirmenin ucuz bir yolu olabilir. Tabii ki, yüzme söz konusu olduğunda güvenlik konularını göz önünde bulundurmanız gerekir, ancak bir havuz partisi, çocuğunuzun gelecek doğum gününü kutlamanın en iyi yolu olabilir.

Makalede Neler Var?

Parti İçin Bir Havuz Bulmak

Tabii ki, arka bahçenizde bir havuz varsa, mekan zaten halledilir. Ancak, bir havuzunuz olmasa bile, yine de bir havuz partisine ev sahipliği yapabilirsiniz.

Halka açık ve otel havuzlarının çoğu parti kiralama için uygundur. Fiyatlandırma ve kurallar hakkında bilgi edinmek için bölgenizdeki birkaç kişiyle iletişime geçin.

Bir arka bahçeye sahip bir arkadaşınız veya aile üyeniz varsa, öğleden sonrayı kullanmanıza izin vermeye istekli olabilirler.

Önce güvenlik!

Havuz etrafındaki güvenlik en yüksek önceliğiniz olmalıdır. Güneşte eğlenmek ve havuzun etrafında sıçramak harika bir şey ama incinmek için kimseye ihtiyacınız yok. İşte herkesi güvende tutmak için düşünmek isteyebileceğiniz bazı genel kurallar:

 • Havuzda cankurtaran yoksa, partiye göz kulak olmanıza yardımcı olmak için davet edilen gencin ebeveynlerinden birkaçını isteyin.
 • Cankurtaran eğitimi almış daha yaşlı bir genci tanıyorsanız, o kişiyi günlük olarak işe alabilirsiniz. Çok pahalıya mal olmamalı ama bir cankurtaranınız olduğunu bilmek elinizdeki baskının çoğunu alabilir.
 • Acil durumlarda tüm şaperonlar suya girmeye hazır olmalıdır.
 • Halka açık bir havuzsa, açıkça belirtilmesi gereken kurallar vardır. Eğer özel bir havuzsa, kurallar oluşturmak ve vaktinden önce bunları açıklamak istersiniz. Dalış yapmak ve dublörlük yapmak, çocukların ciddi şekilde yaralanmaları için kolay yollardır ve başlamadan önce bunu önlemek isteyeceksiniz.
 • Bir sorun varsa, gençleri sakince bir kenara çekin ve kurallarınızı açıklayın.
 • Güneş koruyucusunu elinizde tutun ve bir açık havuz partisine ev sahipliği yapıyorsanız, gençleri gerektiği gibi uygulamalarını teşvik edin.

Parti Dekoru, Şekerler ve Oyunlar

Bir havuz partisi hakkında ebeveynin görüşüne göre en iyi bölümlerden biri, dekor ve parti tercihlerinin çoğunun, zaten bir havuzda olduğu için ayarlanmış olmasıdır!

Doğal dekora eklemek için havuz aksesuarlarını ve plaj ürünlerini kullanın:

 • Plaj havlusu ve korkak güneş gözlükleri büyük bir iyilik yapar.
 • Plaj müziği bir zorunluluktur. Çocuğunuza, parti boyunca oynamanızı istediğini sorun.
 • Deniz kabukları ve balık ağı masaları ve havuzu çevreleyen çitler veya duvarları örter.
 • Parlak renkli masa örtüleri ve asılı ışık ipleri kullanın.
 • Çok fazla plaj topu havaya uçurun ve onları havuzda yüzün.
 • Konuşma veya düzenleme için havuzun etrafına plaj havlusu kurun.
 • Böcekleri uzak tutun ve citronella mumlarıyla bir ruh hali ayarlayın. Ayrıca konuklarınızın kullanması için böcek ilacı bulundurun.

Havuz Oyunları Düzenle

Gençler bir havuzda saatlerce eğlenebilirler, ancak organize oyunları da severler. Su oyunları kurak topraklardakilere göre daha bol ve daha eğlencelidir.

Parti boyunca oynamak için birkaç su oyunu seçin. Partinin biraz sıkıcı olması veya bazı çocukların dışarıda kalması gibi görünmesi durumunda iki ya da üç tane aklınızda bulundurun. Hepsini kullanmayabilirsin, ama hazır olacaksın.

Akan röle oyunlarını havuzun ıslak kenarlarından uzaklaştırmayı unutmayın. Çocuklar yine de karoda koşmamalı ve kötü davranışları teşvik etmek istemezsin. Kapalı havuz ise, bu oyunları atlayın veya uyarlayın, böylece herkes güvende olsun.

Yiyecek ve içecekler

Islak çocuklar aç olacaklardır, ancak bir havuz partisinde beslenmeleri çok kolaydır.

 • Birkaç pizza veya 6 metrelik uzun alt sandviç sipariş edin ve onları otlatmak için hazırlayın.
 • Smoothies eğlenceli havuz partisi içecekler ve ev yapımı limonata her zaman bir favori.
 • Pastayı atla ve yerine kek ver.
 • Yiyecek masasında birkaç el havlusu bulundurun; böylece çocuklar yiyeceklere dalmadan önce ıslak ellerini kurutabilir.
  İlginizi Çekebilir

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir