1. Anasayfa
  2. Kutlamalar

Çocuklar için Açık Hava Parti Oyunları

Çocuklar için Açık Hava Parti Oyunları
0

Bir çocuğun doğum günü partisini veya başka bir eğlenceli kutlamayı mı planlıyorsunuz? Bir dahaki sefere bir parti kurduğunuzda, sağlıklı fiziksel aktivite içeren bu eğlenceli dış mekan partisi oyunları fikirlerini deneyin. Çocuklar her gün 60 dakika veya daha fazla fiziksel aktiviteye ihtiyaç duyarlar ve bunu elde etmenin daha iyi bir yolu var mı?

Partiniz arka bahçenizde, yerel bir parkta veya plajda olsun, bu zamansız ve eğlenceli açık hava parti oyunları çocuklara hitap edecek. Herkes rekabet ederken, saçma sapan ve sadece bir top oynayarak koşarken harika vakit geçirecek. Hava ile işbirliği yapmazsa, giyinme rölesi yarışı gibi bu oyunların çoğu iç mekanlara bir bodrum katına veya büyük bir oturma odasına kolayca aktarılabilir. Parti başlasın!

1

Makalede Neler Var?

Giydirme Röle Yarışı

outdoor party games for kids - dress up relay race
Doug Menuez / Getty Images

Röle yarışları birçok nedenden dolayı harika dış mekan parti oyunları yapar. Çocukları hareketli ve aktif hale getiriyorlar, ekip çalışmasına ilham veriyorlar ve çocukların rekabet sevgisini tatmin ediyorlar. Giydirme rölesi yarışı eğlenceli bir dış mekan partisi oyunudur; çocuklar korsan, spor, prenses veya diğer kıyafetler ve aksesuarlar ile süslenerek parti temasına kolayca uyarlanabilir. Giyindirme temasının öğeleriyle bir engel kursu kurdun. Çocukları takımlara ayırın ve kurs boyunca yarışmalarını sağlayın ve her işaretçinin üzerine bir öğe koyun. Sonra geriye doğru gider ve her bir işaretleyicideki öğeleri değiştirir.

2

Su Balonu Atma

su balonları açık parti oyunları
Fotolitrik / Getty Images

İşte herhangi bir toplantı için harika bir açık hava parti oyunu. Su balonları içerdiğinden, çocukları mayolarında giymek isteyebilirsiniz. Sıcak bir yaz gününde eğlenmek için mükemmel bir yol! Savaşa daldırmayan su balonlarıyla farklı oyun çeşitlerini kullanabilirsiniz. Bunlar, balonların birbirinden ziyade bir hedefe kırılmasını ve fırlatılmasını önlemek amacıyla çiftlerin fırlatılmasını ve tutulmasını içerir. Bu oyunlar motor beceri ve koordinasyon geliştirmeye yardımcı olur.

3

Doğa Fotoğraf Çöpçü Avı

açık parti oyunları
Mieke Dalle / Getty Images

Çöpçü avları partilerde çok eğlenceli olabilir. Çocuklar için harika bir dış mekan partisi oyunu kurmak için avınızı dışarıda bırakabilir ve doğada bulunan eşyaları arayabilirsiniz. Doğaya odaklanarak bu açık hava partisini bugün çocuklar için mükemmel bir yeşil oyun haline getireceksiniz. Eğlenirken bilişsel becerilerini geliştirecekler.

4

Pastırma çalmak

Yarış çocuklar
iStockphoto / Getty Images

Bacon Steal ilkokul çağındaki çocuklar için mükemmel bir eğlenceli bir açık parti oyunu. Bu klasik dış parti oyunu, çocukları dinlemeye ve dikkat etmeye, çocukların reflekslerini keskinleştirmeye ve hatta beyinlerini kullanmalarını ve eğlenirken biraz matematik yapmalarını teşvik edecektir!

5

Balon Tabanı

Çocuklar bu favori açık parti oyunu ile iyi vakit geçirecekler.
Rosemarie Gearhart / Getty Images

Balon Stomp, kısık bir oyundur, zafere giden yolu durdurmaya çalışan çocukların hareket etmesini sağlar. Her çocuğun ayaklarına bir ip ile tutturulmuş iki balon vardır ve müzikal sandalyelerde olduğu gibi, müzik durana kadar bir dairenin etrafında yürürler ve birbirlerinin balonlarını durdurmaya çalışırlar. Gülme, kahkaha çığlıkları ve balonların patlaması arasında, bu açık hava oyunu yüksek sesli ve mutlu bir parti etkinliği olacak.

6

Çocuklar İçin Eğlenceli Plaj Oyunları

Plaj oyunları süper eğlenceli açık parti oyunları.
KidStock / Getty Imaes

Parti sahilde olacaksa, çocuklar için bu harika plaj oyunlarını deneyin. Çocuklar sadece plajda dalgalara sıçrayarak veya kumda delik kazarken ya da babamı ya da annemi gömmekte çok eğlenebilirken, bu oyunlar çocuklar için başka bir şey ararken mükemmel olabilir. Ebeveynler için de eğlencelidir!

Oynayabileceğiniz oyunlar arasında ellerinizi yalnızca dalgalardan kovaya su aktarmak için kullanabileceğiniz bir kova röle yarışı var. Plaj voleybolu bir patlama. Uçurtmaları uçurabilir ve kimin en hızlı veya en yükseğe gönderdiklerini görmek için yarışabilirsiniz. Kumdan heykel yarışması yapabilirsin. Ayrıca onlara kabuk ve çakıl toplamak için plaj temalı bir çöpçü avı verebilirsiniz.

7

Partiler için Dış Mekan Oyunlarını Değiştirme

Harika dış mekan oyunları, çocuklarınıza eğlenceli saatler, egzersiz ve arkadaşlık kazandırabilir!
BraunS / Getty Images

SPUD gibi klasik oyunlar oynamayı unutmayın; kırmızı ışık, yeşil ışık; ve çocukken etiketi dondurmak? Küçük bir değişiklikle, bu klasik çocuk oyunlarının herhangi biri, dış taraf oyunları için mükemmel olabilir. Bir sonraki partinizde bir tane deneyin ve kurulan nostaljiyi hissedin!

    İlginizi Çekebilir

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir