Kutlamalar

Çocuğunuza dünya anlamına gelen bir parti verin. Harika doğum günleri, tatiller veya başarı kutlamalarını planlamak ve barındırmak için uzman kaynakları keşfedin.

Kutlamalar

Doğum Günü Partisi Temasını Size Bırakın

19 Mar, 2019 303

Kızlar alışveriş yapmayı çok severler ve alışveriş merkezinde doğum günü partisi yapmak birçok genç bayan için sadece düz bir cennettir.

Kutlamalar

Ara Doğum günü bash için eğlenceli Temalar

18 Mar, 2019 341

Bir ara Doğum günü partisi yapmaya hazırlanıyor? Eğlenceli bir ara Doğum günü teması için bir fikir mi yoksa iki mi Ihtiyacınız var? Bir ara Doğum gününü, etrafında çalışmak için bir temaya sahip olduğunuzda koordine etmek kolaydır. Tema süslemeleri, faaliyetleri, Doğum günü pastası ve hatta tüm parti misafirler için ev göndereceğiz Goody Çantalar belirlemeye yardımcı olabilir. Ara, ya da tutkularını veya hobileri hitap bir tema seçin. Ya da, sadece çünkü preteen kalabalık için eğlenceli bir sürü gibi sesler bir tema seçin. (Etkinliğe zaman veya para yatırmadan önce aranızın parti temasına girdiğinden emin olun.)

Kutlamalar

Gençlerinizin Doğum Günü için bir Havuz Partisi düzenleyin

14 Mar, 2019 251

Çocuğunuz oyunları ve parti tercihlerini içeren bir doğum günü partisi için çok yaşlı olsa da, bir havuz partisi mükemmel olabilir. Aslında, çocuğunuz su oyunları olduğu sürece oyun oynamaya ve aptalca şeyler yapmaya istekli olabilir.

Kutlamalar

Çocuklar için Açık Hava Parti Oyunları

13 Mar, 2019 308

Bir çocuğun doğum günü partisini veya başka bir eğlenceli kutlamayı mı planlıyorsunuz? Bir dahaki sefere bir parti kurduğunuzda, sağlıklı fiziksel aktivite içeren bu eğlenceli dış mekan partisi oyunları fikirlerini deneyin. Çocuklar her gün 60 dakika veya daha fazla fiziksel aktiviteye ihtiyaç duyarlar ve bunu elde etmenin daha iyi bir yolu var mı?

Kutlamalar

Sleepover Kaygısını Çözmek İçin 10 Strateji

13 Mar, 2019 267

Bazı çocuklar için uykucular sosyal hayatlarının bir özetidir. Ancak diğerleri için, bir geceyi evden uzakta geçirme düşüncesi korkutucu ve ezici olabilir.

Kutlamalar

Bebeğinizin İlk Doğum Gününü Kutluyoruz

13 Mar, 2019 270

Muhtemelen bu günün geleceğini hiç düşünmediniz, ama yine de işte – küçük çocuğunuzun ilk doğum günü yaklaşıyor. Yaşamınızın en uzun yılı, en hızlısı ve en fazla olması muhtemel gibi hissettirmiş olabilir, ikisinin bir kombinasyonu, ancak günün sonunda yaklaşıyor. Ve şimdi, bebeğinizin ilk doğum gününü kutlamanın en iyi yolunun ne olduğunu merak ediyor olabilirsiniz.