1. Anasayfa
 2. Kutlamalar

Bebeğinizin İlk Doğum Gününü Kutluyoruz

Bebeğinizin İlk Doğum Gününü Kutluyoruz
0

Muhtemelen bu günün geleceğini hiç düşünmediniz, ama yine de işte – küçük çocuğunuzun ilk doğum günü yaklaşıyor. Yaşamınızın en uzun yılı, en hızlısı ve en fazla olması muhtemel gibi hissettirmiş olabilir, ikisinin bir kombinasyonu, ancak günün sonunda yaklaşıyor. Ve şimdi, bebeğinizin ilk doğum gününü kutlamanın en iyi yolunun ne olduğunu merak ediyor olabilirsiniz.

Makalede Neler Var?

Bebeğinizin İlk Doğum Günü

Pastadan (çok önemli) dekorasyona kadar, bebeğinizin ilk doğum günü partisi için ihtiyaç duyabileceğiniz her şeyi örtbas ettik. İlk önce ne tür bir kutlamaya ev sahipliği yapmak istediğinize karar vermek isteyeceksiniz. Aileniz ve arkadaşlarınızla parti düzenleyecek misiniz yoksa daha düşük anahtarlı bir ilişki mi yaşamak istiyorsunuz? Bebeğinizin kutlaması için özel bir kıyafet satın almayı ve bebeğinizin ambalajını açması için özel bir hediye seçmeyi tercih edebilir (muhtemelen yine de ambalaj kağıdını tercih etse bile!) Ve elbette, bol bol resimli gün, çünkü bebeğinizin ilk doğum günü hayatta sadece bir kez gelir.

Doğum Günü Partisi Temaları

Bebeğinizin ilk doğum gününün bir temaya ihtiyacı yoktur elbette, ancak eğlenceli bir partiye ev sahipliği yapmak için ilham arıyorsanız, işte birkaç fikir:

 • İlk Doğum Günü Kek Temalı Parti Atın
 • Lastik ördek ilk doğum günü fikirler
 • Maymun Temalı Doğum Günü Partisi Nasıl Atılır
 • Çok Aç Tırtıl Doğum Günü Partisi Fikirleri
 • Küçük Ressamınızı Mum Boya Temalı Doğum Günü Partisi ile Kutlayın

Anıları Koruma

Bebeğinizin ilk doğum gününün tüm hatıralarını yakalamak istersiniz ya da bebeğinizin ilk yılının tüm hatıralarını sizinle birlikte görmek istersiniz. Her iki durumda da, anıları bir not defterinde veya bebek defterinde saklayarak bu olayı daha da özel yapabilirsiniz:

 • Bebek Defteri Nasıl Oluşturulur
 • Bebek Kolajıyla Anılarınızı Nasıl Koruyabilirsiniz?
 • İlk Yıl Bebek Kitabı Nasıl Oluşturulur
 • Yeni Ebeveynler İçin Hızlı Scrapbooking İpuçları

Doğum Günü Pastası

Her ilk doğum gününün yıldızı bebeğinizdir, ama doğum günü pastası da oldukça önemlidir. Mükemmel pastayı seçerek bebeğinizin ilk doğum gününü unutulmaz kılın:

 • Bebekler ve Çocuklar İçin Doğum Günü Pastası Fikirleri
 • Çocuk Doğum Günü Pastaları için Fikirler

Ve pasta senin işin değilse, kutlama yapmanın birçok yolu var. Partiniz için diğer çeşit muamele türleriyle yaratıcı olun:

 • N on-Geleneksel Doğum Günü Pastası Fikirleri

Doğum Günü Hediyesi Fikirleri

Küçük çocuğunu ilk doğum günü için ne alacağını merak ediyor musun? Bebeğinizin doğum günü için basit tutmak en iyisi olabilir, ancak bebeğinizin alacağı bir hediye almak için biraz yardıma ihtiyacınız olursa, işte birkaç fikir:

 • Kızlar için Büyük El Yapımı Bebek Hediyeleri
 • Bebek için en iyi hediye nedir?

Alerji Dostu Doğum Günleri

Yiyecek alerjileri, birçok aile için yaygın bir durumdur ve bebeğiniz veya alerjiniz olan misafirleriniz olsun, özel ihtiyaçları karşılayacak bir bash atacağınızdan emin olabilirsiniz:

 • Gıda alerjilerinin doğum günü partisi eğlence planlamasını mahvetmesine izin verme

Teşekkür etmeyi unutma

Bebeğinizin özel gününü paylaşmaya gelen misafirlerinize şükranlarınızı bildiren ücretsiz basılabilir teşekkür kartlarına ne dersiniz?

Eğlenceli Tutun

Herhangi bir partiyi planlamak stresli olabilir, ancak bebeğinizin ilk doğum günü için, siz de dahil olmak üzere herkesin kutlama eğlencesine odaklanmaya çalışın. Bir annenin, kızının ilk doğum gününü, yol boyunca tüm kahkahalarla ve zorluklarla nasıl planladığını, sizin için işe yarayan kutlamaya ev sahipliği yapmanın bir hatırlatıcısı olarak okuyabilirsiniz. Profesyonel bir pasta ve muhteşem dekorasyonlarla tamamlanmış bir partiye ev sahipliği yapmak istemiyor musunuz? O zaman yapma! Bebeğiniz ikisinin de hazır yemek ya da bir sandviç üzerine yayılması sadece PB & J olsun ya da isterse eğlenir.

Size Uygun Kararı Vermek

Bebeğinizin ilk doğum gününü kutlamanın yanlış ya da doğru yolu yoktur. Ayrıntılı bir ekstravaganza atmayı seçseniz de, basit tutun, küçük çocuğunuzu sizin için anlamlı bir şekilde onurlandırdığınızda, kesin olan bir şey var: Hatırlanması gereken bir doğum günü olacak.

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir