Dahil olmak

Çocuğunuzun okuluna katılmanız başarı için kritik bir faktördür. Nasıl biraz zaman ve destek verebileceğinizi ve bunun nasıl bir etki yaratabileceğini keşfedin.

Dahil olmak

Okulda Sevgililer günü kutlamaları

18 Mar, 2019 350

Yine yılın o zamanı! Sevgililer günü hızlı yaklaşıyor ve herkesin bir kart alır emin olmak için korkunç sınıf listesi ve yönergesi bulmak için çocuğunuzun sırt çantası açtı. Eğer birçok ebeveyn gibi iseniz, siz ve çocuğunuzun neden herkese bir Sevgililer günü kartı vermek zorunda merak ediyor. Işte bu soruya cevap ve okulda Sevgililer günü hakkında beş daha sık sorulan sorular.

Dahil olmak

Okul Stresi ve Kaygısını Geri Kazandırmak

14 Mar, 2019 259

Birçok çocuk (ve ebeveynleri) yeni bir okul yılının yaklaşımı konusundaki kaygılarını hissediyor. Telaşlı sabahlardan son dakika projelerine kadar, okul yılının yoğun programlarını oluşturan birçok aktivite hem veli hem de öğrenciler için zor olabilir; İşte stresi azaltabilmenin beş yolu:

Dahil olmak

Çocuğunuzun Büyük Bir Sınıfta Başarılı Olmasına Nasıl Yardımcı Olabilirsiniz?

13 Mar, 2019 235

Bunu okuyorsanız, çocuğunuzun sınıfında kaç öğrencinin olduğunu öğrendiğinizden ve endişelendiğinizden dolayı, biraz daha fazla bilgi edinmek ve ne kadar büyük olduğunu değerlendirmek için bir dakikanızı ayırın ve alabileceğiniz önlemler bir fark yaratacaktır. .

Dahil olmak

Çocuğunuz beden dersinden nefret ettiğinde nasıl cevap vereceksiniz?

13 Mar, 2019 236

"Spor salonundan nefret ediyorum!" Muhtemelen okullar beden eğitimi dersleri aldığı sürece, çocuklar bunlardan şikayet ediyorlardı: "Spor salonu sınıfı sıkıcı / terli / korkutucu / utanç verici!" Çocuğunuz bu şekilde hissediyor mu? Onun ezgisini değiştirmeye çalışın; beden eğitimi dersleri, çocukların fiziksel aktivite için günlük ihtiyaçlarını karşılaması için önemli bir yol olabilir. Çoğu durumda, çocuklar – özellikle gençler ve aralar – günlük egzersizlerinin çoğunu okulda yaparlar. Bu yüzden eğer PE zamanında geri çekiliyorlarsa, sağlıklarını ve formdalıklarını iyileştirmek için önemli bir fırsatı kaçırıyorlar.

Dahil olmak

Çocuğunuzun Sınıfında Çok Fazla Çocuk Var mı?

12 Mar, 2019 235

Öğretmenler ve ebeveynler küçük sınıflar için umut veriyorlar. Her iki grup da küçük sınıf boyutlarını, öğretmenlerin öğrencilere daha fazla ilgi göstermelerini sağlayan bir öğretmen için toplam iş yükünü azaltmanın bir yolu olarak görüyor. Bu, çocuğunuzun sınıfında kaç öğrencinin olduğunu öğrendiğinizde endişelenmenize ebeveynlik olarak yol açabilir.