1. Anasayfa
  2. Dahil olmak

Okulda Sevgililer günü kutlamaları

Okulda Sevgililer günü kutlamaları
0

Yine yılın o zamanı! Sevgililer günü hızlı yaklaşıyor ve herkesin bir kart alır emin olmak için korkunç sınıf listesi ve yönergesi bulmak için çocuğunuzun sırt çantası açtı. Eğer birçok ebeveyn gibi iseniz, siz ve çocuğunuzun neden herkese bir Sevgililer günü kartı vermek zorunda merak ediyor. Işte bu soruya cevap ve okulda Sevgililer günü hakkında beş daha sık sorulan sorular.

Makalede Neler Var?

Sınıfta herkese Sevgililer günü kartları veren çocuklar

Sanki tüm sınıfa kartlar vermek için denize gidiyor gibi görünebilir ve çocuğunuz bile o gibi değil çocuklara kart vererek şikayet edebilir, ama mantık yeterince basittir. Herkese kart vermek, duygularını incitmemek için en iyi yoldur. Çocuğunuz herkes için kartlar vermek hakkında endişe ifade ederse, onun endişeleri reddetme, ama o pazarlık olmadığını anlar emin olun. Onu diğerlerinden ayrı ayarlamak için bir yol olarak en iyi arkadaşlarına kartlar özel bir mesaj yazmak için onu teşvik edebilirsiniz.

Eğer Sevgililer kartları satın göze alamaz

Çocuğunuzun öğretmeniyle konuşun, tercihen çocuğunuza söz etmeden önce. Çoğu öğretmen bu soruna yaratıcı bir çözüm olacak. Benim yıllarıma göre, her zaman çocuklarının kalan kartlarını “her ihtimarda” gönderdiği ebeveynler vardı. Birçok öğretmen pazarlık alışveriş ve boşluk her yıl sadece bu tür durumlar için uzaklaştırın için Sevgililer günü kartları kutuları almak. Ya da çocuğunuzun öğretmeni ev yapımı kartlar oluşturmak için malzemeleri ev göndermek mümkün olabilir. Başka bir seçenek online kaynaklardan Sevgililer günü kartları yazdırmak için.

Çocuğum adres ve tüm kartları kendisi Imzalamak zorunda mı?

Bu gerçekten çocuğunuzun ne kadar yaşlı ve onun ince motor becerileri ona kadar olup olmadığını bağlıdır. Çocuklar geç ilköğretim okuluna (3., 4. ve 5. sınıf) ulaşabildikleri zaman, sadece Sevgililer günü kartlarını ele almak ve imzalamak mümkün olmamalıdır, aynı zamanda herkesin bir kartı olduğundan emin olmak için sınıf listesinin izini tutmalıdır.

Anaokulu, çocuğunuzun kartları kendi adını imzalamak ve onun sınıf arkadaşının isimleri üzerinde iz Eğer ilk onları kalem mümkün olabilir. Ilk ve ikinci sınıfçılar büyük olasılıkla adres ve tüm kartları imzalamak mümkün ama birkaç gün boyunca toplu olarak bunları yapmak gerekebilir.

Neden çocuğum Okulu Sevgililer günü kutlamaları Izin vermiyor?

Okulların Sevgililer günü kutlamalarına izin vermesine gerek yok, ancak birkaç ortak tema vardır, bu, Sevgililer günü partileri ve şekerlerin gıda alerjisi olan çocuklarda olabilir. Diğer sorunlar olabilir:

(1) partiler ve kartlar alışverişi öğrenme sürecine yıkıcı olabilir. Öğrenciler bir kutlama bekliyorsanız ya da birini kurtarırsanız başarılı bir şey elde etmek çok zordur.

(2) tüm öğrencilerin dini inançları Sevgililer günü içerir ve sınıfta kutluyor ayrımcılık kabul edilebilir.

(3) Sevgililer günü “Herkes bir kart alır” kuralı uygulanır bile, zorbalık, Clique davranış ve zarar duyguları için mükemmel bir yem olduğunu. Yerine kötü mesajlar ile kartlar göndermek veya kartların belirli türde eğlenceli yapmak için fırsat sağlamak, bazı okullar Sevgililer günü kutlamaları ve Borsaları okul gerekçesiyle kapalı yer almak isteyin.

Çocuğum Sevgililer günü ‘Nde öğretmeni Için ne yapmalı?

Çocuğunuza gelen ipuçlarını alın. Ona sor: “Sevgililer günü ‘nde öğretmeniniz için ne yapmak istiyorsunuz?” Eğer tek istediği ona aynı türde bir kart vermek, tüm sınıf arkadaşlarını veriyor, sorun değil. Eğer daha kapsamlı bir şey yapmak istiyorsa, bu da sorun değil. Öğretmenler (ya da olmamalıdır) öğrencilerin ayrıntılı hediyeler vermek beklemek gerekmez. Sonuçta, Sevgililer günü geleneksel takdir daha aşk hakkında daha fazla!

Kalp-sağlıklı Sevgililer günü partisi ve gıda

Şubat ayından bu yana da Amerikan Kalp ay, birçok sınıf sağlıklı kutlamaları yaşıyorsanız. Çerez yerine, cupcakes, ve yumruk, ebeveynler daha yaratıcı Sevgililer günü davranır gönderebilirsiniz.

Bazı gördüğüm daha ilginç fikirler şunlardır: karpuz dilimleri kalp şeklinde çerez kesiciler ile kesilmiş; çilek yarısında kesilmiş (onlar kalpleri gibi görünüyor); Kırmızı gıda boyama birkaç damla ile karışık krem peynir ile simit; kalp şeklinde mini Muffins ve kavun çiçek şekline kesilmiş.

    İlginizi Çekebilir

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir