Evde ve Okul Sonrası

Sınıf dışında birçok fırsat çocuğunuzun eğitimini artırabilir. Çocuğunuzu evde nasıl destek alacağınızı ve ekstra aktivitelerle nasıl destekleyebileceğinizi öğrenin

Evde ve Okul Sonrası

Okul Gününde Çocuklara Ne Kadar Tavsiye Edilir

20 Mar, 2019 424

1 Ödevde Harcanan Zaman Bireysel tecrübe politikaları, sınıf düzeyi ve konusu, çocuğunuzun ödev için ne kadar zaman harcaması gerektiğini etkiler....

Evde ve Okul Sonrası

Nag Çocuklarının Ödevlerini Yapmaları Tamam mı?

14 Mar, 2019 336

Bütün gün okulda oturduktan sonra, çoğu çocuk oturup oturup ödevlerini yapmaktansa, yapmak istedikleri birçok şeyi bulabilir. Ve şimdi çocuklar elektronik cihazlara erişebiliyorlar, matematik problemlerini çözmek yerine video oyunları oynamayı tercih etmeleri şaşırtıcı değil.

Evde ve Okul Sonrası

Çocuklar Evde Yapabilecekleri Günlük Matematik Aktiviteleri

13 Mar, 2019 240

JUMP matematiği ve Singapur matematiği gibi birçok yeni matematik programı, çocukların gerçek dünyada matematiği tanımasına yardımcı olmak için çok çalıştığından, evde günlük matematik etkinlikleri bulmak, ebeveynlerin bu felsefeyi güçlendirmesi için harika bir yoldur.

Evde ve Okul Sonrası

Çocuğa Mücadelede Çocuğunuza Nasıl Yardım Edebilirsiniz?

13 Mar, 2019 273

Çocuğunuzun okulla ciddi bir şekilde mücadele etmesini izlemek can sıkıcıdır. Neyse ki, bunun hakkında bir şeyler yapabilirsiniz. İşte beş adımlı planınız:

Evde ve Okul Sonrası

Çocuğunuzun El Yazısını Geliştirmesine Yardımcı Olma

12 Mar, 2019 415

Çocuğunun el yazısını okuyamıyor musun? Bu şekilde hisseden tek ebeveyn siz değilsiniz. Ebeveynlerden, meslek terapistlerinden ve öğretmenlerden günümüzde çocukların ve gençlerin geçmişte aynı yaşta sahip oldukları el yazısı kalitesine sahip olmadığı ortak bir yankı gibi görünüyor.