Okula hazır olma

Hazır bir çocuk kendine güvenen bir çocuktur ve bu nedenle okulda başarılı olma olasılığı çok yüksektir. Çocuğunuzu günlük eğitime hazır hale getirmek için ne gerektiğini keşfedin.

Okula hazır olma

Okul Ziyareti Sırasında Aramanız Gereken 11 Şey

20 Mar, 2019 314

Çocuğunuz için yeni bir okul arıyorsanız, çocuğunuzun güçlü yanları, ilgi alanları ve özel ihtiyaçları doğru karar vermede en iyi rehber olacaktır. Çocuğunuzun kendi potansiyelini öğrenebileceği, büyüdüğü ve geliştirebileceği bir okul bulmak istiyorsunuz. Bunların hepsi çocuğunuzun temel ihtiyaçlarından daha fazlasını karşılayacak özenli ve güvenli bir ortamda gerçekleşmelidir.

Okula hazır olma

İkili Dil Daldırma Okulu Çocuğunuz İçin Uygun mu?

14 Mar, 2019 311

Son yıllarda, öğrencilere normal okul müfredatının bir parçası olarak ikinci bir dil öğretildikleri yabancı dil daldırma okullarında bir artış gözlenmiştir. Genellikle amaç, öğrencilerin topluluklarındaki ortak dilin (genellikle ABD'de İngilizce) ve okulun seçilen dilinin rahat konuşmacıları olmalarıdır.

Okula hazır olma

Okula dönüş

13 Mar, 2019 254

Yaz tatili, aileler için rahat bir yenileme ve bağlantı süresi sağlar. Okula dönüş buna bir son veriyor. Çocuğunuz rekreasyon haftalarından zor bir çalışma ve öğrenme dönemine gitmelidir. Bazı akıllı planlama ve olumlu bir tutum ile, bu yıllık değişim dönemi ailenizin yaşamında özel bir büyüme ve anlam işareti olabilir.

Okula hazır olma

Ücretsiz Sırt Çantaları ve Bağışlanan Okul Malzemeleri Nasıl Gidilir?

13 Mar, 2019 255

Ulusal Perakende Federasyonu'na göre, ortalama bir aile, her yıl çocuk giyimine, elektronik eşyalara ve okula dönüş malzemelerine yaklaşık 700 $ harcıyor. Kira ödemeyi ve yiyecek almayı zorlayan aileler için bu paraya ulaşmak zor. Para harcamak yerine çocuğunuzun gitmesini beklememek veya bölgenizdeki aşağıdaki ücretsiz sırt çantası ve okul malzemelerinin kaynaklarından yararlanın.

Okula hazır olma

Donald Trump'tan Eğitimde Ne Bekleyebiliriz?

12 Mar, 2019 281

Trump'ın çeşitli eğitim konularındaki pozisyonunun ne olduğunu merak mı ediyorsunuz? Yalnız değilsin. Trump, ABD eğitiminde neyi değiştirmek istediği konusunda çeşitli yorumlarda bulundu – ancak çoğu zaman belirli bir ayrıntı olmadan.