Önleme ve Başa Çıkma

Zorbalık, okullarda yaygın olarak tanınan bir sorundur. Nerede olduğunu, öğrenmeyi nasıl etkilediğini ve önleme ve cevap verme konusunda çalışma yollarını öğrenin.

Önleme ve Başa Çıkma

Zorbalık Gördüğünde Her Çocuğun Yapması Gereken 8 Şey

19 Mar, 2019 496

Zorbalık her gün ve her okulda gerçekleşir. Sonuç olarak, çocuğunuzun yaşamında en az bir kere zorbalığa tanık olacağı ihtimali yüksektir. Ama bu konuda bir şeyler yapacak mı? Daha da iyisi, ne yapacağını bile biliyor mu? İşte bu yüzden çocuğunuzu zorbalığa cevap vermesi için güçlendirmek önemlidir.

Önleme ve Başa Çıkma

7 beceri bullies değiştirmek için Ihtiyaç

18 Mar, 2019 293

“Bir kez kabadayı, her zaman bir kabadayı” varsaymak doğal. Ama hayatının geri kalanı için “Zorba” bir etiket ile zorbalar bir kişi yapışması zorbalık önlemeye yardımcı olmaz. Aslında, zor iş bazı insanlar kim zorba diğerleri ve değişiklik yapabilirsiniz. Anahtar zorbalık erken yakalamak ve müdahale etmektir. Bu erken müdahale sadece onun yoksul seçimler için zorba disipline değil, aynı zamanda o olumlu şekillerde başkalarıyla etkileşime ihtiyacı becerileri ile donatma içerir. Burada yedi becerileri zorbalık, iyi için değiştirmek için ihtiyaçlarını yürütmektedir her kişi vardır.

Önleme ve Başa Çıkma

11 Her Arkadaşın Bilmemesi Gereken Arkadaşlık Hakkında Gerçekler

14 Mar, 2019 440

İşte her kızın bilmesi gereken arkadaşlıkla ilgili 11 gerçek var. Genç kızlar, özellikle de kızlar, bir BFF fikri veya sonsuza kadar en iyi arkadaş edindiler. Ancak en iyi arkadaşı bulma ve onu sonsuza dek sürdürme fikri, çoğu kız için bir gerçeklikten daha fazla bir efsane olabilir. Dahası, BFF fikri asla kavga etmedikleri, çok yakın oldukları ve her zaman mutlu oldukları düşüncelerine dönüşmüştür. Ve ne kadar çok BFF'ler olursa, o kadar soğuk olurlar.

Önleme ve Başa Çıkma

Ortaokul Kızınızı Kabadayı Korumak için Nasıl

13 Mar, 2019 285

Ortaokul iniş ve çıkışlarla doludur. Güç mücadelelerinden ve söylenti değirmeninden çatışan dürtülere ve güçlü duygulara, kızların uğraşacak çok şeyleri var. Ama hepsi kötü değil. Ortaokul ayrıca kızlar için heyecan verici bir zaman olabilir. Yakın dostluklar geliştiriyorlar, biraz bağımsızlık kazanıyorlar ve sosyal çevrelerini oluşturuyorlar.

Önleme ve Başa Çıkma

Bullies Öğretmene Nasıl Cevap Verilir?

13 Mar, 2019 306

Çocuğunuzun karşılaşacağı öğretmenlerin çoğu, yaptıkları işte iyidir. Aslında, birçok öğretmen beklenenin ötesine geçer. Ancak, sorumluluklarını iyi bir şekilde yerine getirmeyen öğretmenler ve hatta öğrencilerini zorlayan bazı öğretmenler var. Uygun disiplin prosedürleri veya etkili sınıf yönetimi teknikleri kullanmak yerine, öğrencilerini mahkum etmek, manipüle etmek veya alay etmek için güçlerini kullanırlar.