Stilleri

Disiplin, ebeveynlik için anahtardır. Ailenizin değerlerine uygun bir stil seçmek için çeşitli disiplinin altında yatan felsefeleri öğrenin.

Stilleri

Çocukları Disiplin Etmek İçin Ayrıcalık Almak

19 Mar, 2019 488

Ayrıcalıkları ortadan kaldırmak, çocuğunuzun kötü davranması durumunda en etkili disiplin stratejilerinden biri olabilir. İster eğlenceli bir olayı almaya karar verirseniz ya da en sevdiğiniz oyuncağı kaldırın, ayrıcalık kaldırmayı, çocuğunuzu gelecekte daha iyi seçimler yapmaya teşvik edecek etkili bir sonuç haline getirecek stratejiler vardır.

Stilleri

Helikopter ebeveynlik unutun: Millennials drone Içine

18 Mar, 2019 309

Ebeveynlik kesinlikle son birkaç yıl içinde büyük ölçüde değişti. Ve biz genellikle çocukların teknolojiyi nasıl kullandığını konuşurken, gerçek şu ki, birçok ebeveyn, teknolojiyi ebeveynlik stratejilerine dahil ediyorlar.

Stilleri

Çocuklara Ücretsiz ve Düşük Maliyetli Ödül Fikirleri

14 Mar, 2019 278

Ödül sistemleri çocuğunuzun davranışını iyileştirmenin en iyi yollarından biri olabilir. Ve en iyi haber, iyi tasarlanmış bir ödül sistemi hızlı çalışacak olmasıdır.

Stilleri

Çocuğun Davranışını Geliştirmek İçin Olumlu Güçlendirme

13 Mar, 2019 286

Çocuğunuz yaramazlık yaptığında, aklınızdaki son şey ödül olabilir. Ancak, olumlu pekiştirme en etkili davranış değiştirme tekniklerinden biri olabilir.

Stilleri

Çocuğunuzun Polisini Aramamalısınız

13 Mar, 2019 242

Güvenlik endişeleri veya yasadışı faaliyetlerde olduğu gibi, çocuğunuzun polisini aramanız gerekebilir.

Stilleri

Yaygın Zaman Aşımı Hataları

13 Mar, 2019 301

Uygun bir şekilde kullanıldığında, zaman aşımı davranış problemlerini yönetmek için harika bir yol olabilir. Ancak, zaman aşımının gerçekte ne olduğu ve nasıl kullanılması gerektiği hakkında birçok yanlış anlaşılma vardır. Zaman aşımına uğradığında ebeveynlerin yaptıkları en yaygın beş hata: