Disiplin

Ebeveynlerin çoğu zaman disiplinli çocuklar hakkında soruları olur. Çocuğunuzun davranışlarını anlamayı ve her yaş için etkili disiplin stratejileri öğrenmeyi öğrenin.

Stratejileri

Tüm Aile İçin Ev İçi Kurallara Örnekler

19 Mar, 2019 358

Ebeveynlerin çoğunu seviyorsanız, hane halkı kurallarını baştan sona listelemek için mücadele edebilirsiniz. Hangi davranışların kabul edilebilir olduğunu (ve hangilerinin olmadığını) biliyor olsanız da, beklentilerinizi etiketlemek biraz zor olabilir.

Stilleri

Çocukları Disiplin Etmek İçin Ayrıcalık Almak

19 Mar, 2019 488

Ayrıcalıkları ortadan kaldırmak, çocuğunuzun kötü davranması durumunda en etkili disiplin stratejilerinden biri olabilir. İster eğlenceli bir olayı almaya karar verirseniz ya da en sevdiğiniz oyuncağı kaldırın, ayrıcalık kaldırmayı, çocuğunuzu gelecekte daha iyi seçimler yapmaya teşvik edecek etkili bir sonuç haline getirecek stratejiler vardır.

Disiplin

Ebeveynler Çocuğun Davranış Sorunları İçin Ne Zaman Yardım Aramalı?

19 Mar, 2019 314

Eğitimli bir profesyonelle tanışmak, çocuğunuzun delirmiş olduğu anlamına gelmez, ne de beceriksiz bir ebeveyn olduğunuz anlamına gelmez. Bazen, bir nedenden ötürü, çocuklar sadece ellerinden gelenin en iyisini yapmak için biraz ekstra desteğe veya farklı bir disipline ihtiyaç duyarlar. Erken müdahale genellikle başarılı tedavinin anahtarıdır.

Stratejileri

Evde çalışacak 12 sınıf disiplin hileler

18 Mar, 2019 286

Çocuğunuzun 20 ‘ sini çarparak düşünün. Sonra, tüm 21 çocuk ile küçük bir sınırlı alanda kalmak zorunda. Ve, bu çocuklara eklemek ve çıkarmak ve okumak ve yazmak nasıl öğretmek zorunda.

Stilleri

Helikopter ebeveynlik unutun: Millennials drone Içine

18 Mar, 2019 309

Ebeveynlik kesinlikle son birkaç yıl içinde büyük ölçüde değişti. Ve biz genellikle çocukların teknolojiyi nasıl kullandığını konuşurken, gerçek şu ki, birçok ebeveyn, teknolojiyi ebeveynlik stratejilerine dahil ediyorlar.

Disiplin

Disiplin stratejileri bu teşvik sağlıklı benlik saygısı

18 Mar, 2019 351

Kötü bir seçim yapmak için bir çocuk disiplin onu kendini kötü hissettirmeye zorunda anlamına gelmez. Aslında, çocukları utandıracak disiplinler oldukça yıkıcı olabilir.

Stratejileri

Çocuğunuzu Disipline Ederken Söylenecek 8 Şey

14 Mar, 2019 251

Çocuğunuzun davranışlarından dolayı sinirli, utanmış veya şaşkın olduğunuzda, doğru kelimeleri bulmak zor olabilir. Ancak, çocuklarınızı disipline etmek için kullandığınız kelimelerin büyük bir etkisi vardır.

Stilleri

Çocuklara Ücretsiz ve Düşük Maliyetli Ödül Fikirleri

14 Mar, 2019 278

Ödül sistemleri çocuğunuzun davranışını iyileştirmenin en iyi yollarından biri olabilir. Ve en iyi haber, iyi tasarlanmış bir ödül sistemi hızlı çalışacak olmasıdır.

Disiplin

Çocuklara Hayır Deyin ve Demek İsteyin

14 Mar, 2019 269

Çocuğunuza dışarıya çıkamayacağını ve oynayamayacağını söylerseniz çok soğuktur ya da ödevini bitirmeden önce bir arkadaşının evine gitmek istediğinde hayır deyin, arada bir 'hayır' kelimesini dinlemek iyi olabilir. çocuklar. Net bir sınır belirler ve uygun şekilde kullanıldığında, size özen gösterir.

Stratejileri

Çocuğunuzu Okulda Hile Yapma Disiplini

13 Mar, 2019 361

Okul arar ve haberler iyi değildir: Çocuğunuz aldatıyor. Burada iki seçeneğiniz var – çılgınca büyük cezalar çekebilir ya da öğretilebilir bir an olarak kullanabilirsiniz.