Stratejileri

Önerilen çok sayıda disiplin stratejisi var, ancak hepsi ebeveynler olarak ihtiyaçlarınızı karşılamayacak. Onlar hakkında daha fazla bilgi edinin ve sizin için en iyisini seçin.

Stratejileri

Tüm Aile İçin Ev İçi Kurallara Örnekler

19 Mar, 2019 358

Ebeveynlerin çoğunu seviyorsanız, hane halkı kurallarını baştan sona listelemek için mücadele edebilirsiniz. Hangi davranışların kabul edilebilir olduğunu (ve hangilerinin olmadığını) biliyor olsanız da, beklentilerinizi etiketlemek biraz zor olabilir.

Stratejileri

Evde çalışacak 12 sınıf disiplin hileler

18 Mar, 2019 286

Çocuğunuzun 20 ‘ sini çarparak düşünün. Sonra, tüm 21 çocuk ile küçük bir sınırlı alanda kalmak zorunda. Ve, bu çocuklara eklemek ve çıkarmak ve okumak ve yazmak nasıl öğretmek zorunda.

Stratejileri

Çocuğunuzu Disipline Ederken Söylenecek 8 Şey

14 Mar, 2019 251

Çocuğunuzun davranışlarından dolayı sinirli, utanmış veya şaşkın olduğunuzda, doğru kelimeleri bulmak zor olabilir. Ancak, çocuklarınızı disipline etmek için kullandığınız kelimelerin büyük bir etkisi vardır.

Stratejileri

Çocuğunuzu Okulda Hile Yapma Disiplini

13 Mar, 2019 361

Okul arar ve haberler iyi değildir: Çocuğunuz aldatıyor. Burada iki seçeneğiniz var – çılgınca büyük cezalar çekebilir ya da öğretilebilir bir an olarak kullanabilirsiniz.

Stratejileri

Neden Bazı Okullar Meditasyon Cezası Almaktadır?

13 Mar, 2019 262

Çoğu okulda, öğretmenin söylediklerini yapmayı reddetmek otomatik bir tutuklama anlamına gelir. Ve sıfır tolerans politikalarının artmasıyla birlikte, herhangi bir fiziksel değişime girmenin bir askıya alınmasına neden olması muhtemeldir.

Stratejileri

Çocuklarda Thumb Emme Nasıl Durdurulur

13 Mar, 2019 259

Bebeğiniz büyük olasılıkla rahminde parmağını emmeye başladı – ve sonra bir alışkanlık olarak bir bebek gibi davrandı. Bir çocuk gençken, sakinleşmek, kendi kendine sakinleşmek veya uykuya dalmak için ağzına parmağını veya baş parmağını sokmak normaldir.