1. Anasayfa
  2. Stilleri

Helikopter ebeveynlik unutun: Millennials drone Içine

Helikopter ebeveynlik unutun: Millennials drone Içine
0

Ebeveynlik kesinlikle son birkaç yıl içinde büyük ölçüde değişti. Ve biz genellikle çocukların teknolojiyi nasıl kullandığını konuşurken, gerçek şu ki, birçok ebeveyn, teknolojiyi ebeveynlik stratejilerine dahil ediyorlar.

Bugünün ebeveynlerinin biraz farklı şeyler yaptığını nasıl daha fazla anlayış kazanmak Için, ben Ryan Jenkins, uluslararası tanınan Millennial açılış konuşmacı ve yazar röportaj ettik. Bugünkü çok jenerasyonel pazarda liderlerin gelişmesine yardımcı olan tecrübeye sahiptir ve Milenyal ebeveynlerin nasıl çalışacağı konusunda anlayış göstermektedir.

Makalede Neler Var?

Amy Morin: kim terim aşina olmayan insanlar için, ne yaş aralığı sen Millennials tarif ne atıfta nelerdir?

Ryan Jenkins: Millennials kişi 1980-1999 arasında doğdu. Ayrıca “nesil Y,” Onlar gezegendeki en büyük nesil ve 80.000.000 güçlü ABD ‘de yalnız olarak da bilinir. 2025 tarafından, onlar iş gücünün% 75 kadar yapacaktır. Ne onları önceki nesillerden stand-out kılan yüksek teknoloji ve hiper-bağlı yetiştirme olduğunu. Teknoloji ve Internet temelde nasıl düşündüğünü, iletişim, iş, sorun çözmek, Satın almak ve ebeveyn şeklinde vardır.

Morin: Millennial ebeveynlerinin öne çıktığı bazı önemli özellikler nelerdir?

Jenkins: Millennials yeni anneler çoğunluğunu makyaj, 83 ile yeni anneler Millennials olmak. Reklam yaşı göre,% 40 Millennials zaten ebeveynler ve sonraki 10-15 yıl içinde,% 80 ebeveynler olacak. Onlar kariyer ve iş dengelemek için çalışacağız-% 61 Millennial anneler işgücü bulunmaktadır. Veliler olarak sosyal bilinçli kalacaktır-Millennial ebeveynlerin% 50 onlar neden veya yardım ürünleri satın almak için deneyin söylüyorlar. Ve çoğu Millennials için, bir “iyi ebeveyn” olma hayatında en öncelikli olduğunu.

Morin: Millennial ebeveynler önceki nesillerden nasıl farklı olacak?

Jenkins: Tek kelimeyle, teknoloji. Ebeveynlerin aksine,% 86 Millennials çalışıyoruz-ya da-bir “helikopter ebeveyn” YPulse göre olmaktan kaçınmak için çalışacağız. Millennials kariyeri ve/veya bir iş başlatmak için istekli olmaya devam gibi, onlar yeni ebeveynler olarak arzu gerekli denge grev teknolojisine dönecek. Bugünün teknolojisi, çocuklarının her hareketini, ruh hali ve kalp atışlarını takip eden ikinci bir göz seti gibi davranır.

Helikopter ailesi olmak yerine, Millennials ‘ın İHA ailesi olacağına inanıyorum. Generation Z, en genç nesil ve Millennials yavrularını, Kablosuz Bebek Monitörler, Bebek wearables, ebeveynlik uygulamaları, akıllı ev kameraları ve cep telefonu izci ile hayatlarını her zaman teknoloji denetimli büyüyor. Birçok durumda, Millennials verileri toplar, optimize eder ve uzaktan bir mobil cihaz kullanarak çocuklarını izlemek.

Millennials çocuklarını nasıl disiplin altına almaları muhtemel?

Jenkins: Bu disiplin söz konusu olduğunda Millennials ağır onların eşleri tarafından ikna edilecektir. Birçok Millennials uygulamaları kullanarak ya da belirli bir durum için uygun sonuç için ebeveynlik Bloglar arama tarafından-Fly disiplin için mobil cihazlar kullanacak. Siber zorbalık ve/veya gelişmekte olan nesil dijital görgü disiplini büyüyecek ve Millennials umuyoruz daha iyi diğer nesillere daha donanımlı olacak ve disiplin dijital.

Ayrıca Millennials ‘ın, çocuklarının özgürlüğünü bir disiplin taktiği olarak sınırlamak için teknolojiyi kullanacağını da tahmin ediyorum. Örneğin, Milenyal ebeveyn çocuklarının tam yerini takip etmeye başlayabilir veya bir geofence oluşturarak nereye gittiklerine veya çevrimiçi aktivitesini izlemenize veya evde WiFi şifresini değiştirmeye (gasp) başlayabilirdi.

Morin: Millennials, çocuklarını denetlemek, izlemek veya disiplin etmek için teknolojiyi nasıl kullanabilmektedir?

Jenkins: Hiç şüphesiz Milenyal ebeveynler, teknoloji, özellikle mobil cihazlar, seviye-kadar ebeveynlik için kaldıraç olacaktır. Aslında, Millennial Moms rapor üç çeyreğinde kendi mobil cihazda Ebeveynlik tavsiyesi arıyor.

Kendi çocuklarını denetlemek, izlemek ve disiplin etmek için teknolojiyi kullanmaya gelince, Millennials aşağıdaki bazı kullanmak muhtemeldir:

  • Hayır artık yoksay Ebeveynler çocuklarının telefonda her şeyi ama ebeveyn onaylı kişileri kapatmak için izin veren bir uygulamadır. Kilidini almak Için şifre, çocuk ev aramak zorunda.
  • Sproutling bebekler için ilk tahmin giyilebilir. Sproutling ebeveynlerinin tüm bebeğinin eylemlerini ölçmek ve kalp hızı, uyku pozisyonu, uyarıları bebek uyanmak için olduğu gibi verileri gösteren bir mobil uygulamada bilgi izlemek için izin verir ve onlar içinde ne ruh tahmin. Uygulama ayrıca kreş ışık, gürültü ve sıcaklık izler.
  • Mimo, hayati değerleri ve hareketi izleyen bir çip ile donatılmış bir kendin.
  • Owlet, bebeğinizin hayati işaretlerini akıllı telefonunuza gönderen akıllı bir çoraptır.
  • Toyota 2015 Sienna ile birlikte geliyor “sürücü kolay Speak” Bu yüzden onlar “onların çocukları ‘ çığlık üzerinde duydum olabilir arka koltukta anne sesleri sürüş güçlendiren bir sistemdir.”
  • Ebeveynlerin çocukların ev güvenliğini sağlamak için uzaktan canlı video görüntülemesine izin veren akıllı ev kameraları ve ödevlerini başlattı.

Morin: çocuklar için ekran süresini sınırlamak önemi hakkında uyarılar çok vardır. Millennial ebeveynler bu endişeyi paylaşmak muhtemeldir ya da daha fazla çocuk teknolojik anlayışlı olmak isteyen odaklanmak muhtemeldir? 

Jenkins: Ben Millennials büyüyen bir endişe olarak görüntülemek inanıyorum ama sonuçta çocukları teknoloji kullanmak için teşvik edecektir. Ben Millennials çocuklarının bir araç olarak sadece bir kaçış ve hakim olmak için teknoloji görünümü yardımcı önemli olduğunu düşünüyorum. Ortak Sense medyaya göre, 2 yaşın altındaki çocukların% 38 ‘ i oyun oynamak, video izlemek veya medya ile ilgili diğer amaçlar için bir mobil cihaz kullandı.

Birçok Millennial teknoloji alışkanlıkları bir enkaz vardır. Onlar ya bir e-posta, Snapchat bağımlısı veya Facebook ‘un odağı çalmak için izin çizim vardır. Ama teknoloji ile bir denge kurmak için onların bariz göz ardı onlar kesinlikle dünya ile etkileşim olacak araçların gelişmekte olan nesil inkar etmek için neden değildir. Ben “ekran zaman gençlik inkar inanıyorum,” onları teknoloji aşırı değerli ve sonuçta onu kötüye neden olacaktır.

Ben nasıl genç Millennial ‘s Kids onlar teknoloji ama daha ziyade ne önemli onlar onları onların kullanımı rehberlik bir ebeveyn olarak almak dahil olduğunu onları tanıtmak nasıl önemli olduğunu düşünmüyorum. Onlar Dijital Yerliler olduğu için, Millennials daha iyi izlemek ve çocuklarının teknoloji kullanımını etkilemek için donatılmıştır. Ama Millennials da hala insan kalan iken yaşam zenginleştirmek için teknoloji nasıl en iyi nasıl çocuk rol modeli olarak hizmet bağlı ve bağlantısı kesilmiş davranışları sağlıklı bir diyet uygulama gerekir.

Morin: Millennial ebeveynler için tavsiyen nedir?

Jenkins: Teknolojiye yalın ama sonunda ebeveynlik içgüdülerini donuk teknoloji aşırı güven dikkatli olun. Teknoloji insan içgüdüsü, sevgi dolu dokunma ve destekleyici fiziksel varlığı yerine dikkatli olun. Son olarak, benim favori Ebeveynlik tavsiyesi dünyanın liderlik yetkilisinden geldi, John C. Maxwell, kim dedi ki, “bir ebeveyn olarak yapmanız gereken sadece üç şey var: koşulsuz çocukları seviyorum, olağanüstü insanlar ve yerlere onları açığa, ve onlara yardım bulmak ve onların güçlerini takip. “

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir