Bebek için hazırlanıyor

Ebeveyn olmak hem heyecan verici hem de göz korkutucu olabilir. Bebek isimleri hakkında fikir edinmek, ebeveynliğe uyum için ipuçları, donanım önerileri ve daha fazlası için buradan başlayın.

Bebek için hazırlanıyor

Gençken Çocukları Olan Anneler İçin 5 Tavsiye

19 Mar, 2019 506

Amerika Birleşik Devletleri'ndeki ilk kez anne ve çocuk doğuran kadınların ortalama yaşı, son birkaç on yılda istikrarlı bir şekilde artmış olsa da, çoğu kadın yirmili yaşlarının başında anne olmaya devam etmektedir. Örneğin, CDC'den gelen son istatistikler bize 20-24 yaş grubundaki kadınların doğum oranının 1000 kadın başına 79 doğum olduğunu söylüyor.

Bebek için hazırlanıyor

Neden erken gebelik sınıfı almalısınız

18 Mar, 2019 324

Erken gebelik sınıfları zaman kaybı gibi gelebilir, ama gerçek şu ki, gebelikte erken bir sınıf alarak, hatta hamilelik önce büyük yararı olabilir. Burada neden erken gebelik sınıfı almalısınız bazı nedenleri şunlardır:

Bebek için hazırlanıyor

Benzersiz Bir Bebek Adı Nasıl Oluşturulur

14 Mar, 2019 495

Bebeğiniz için bir isim seçmek stresli bir işlem olabilir ve benzersiz bir bebek ismine inmeyi umut ediyorsanız, süreç daha da zor hissedebilir.

Bebek için hazırlanıyor

Her İş Etabı İçin Başa Çıkma İpuçları

13 Mar, 2019 396

Emeğin ilk aşaması, genellikle emek olarak düşündüğümüz şeydir. Bu aşamada, her aşamadan fiziksel olarak ne bekleneceğini ve başa çıkma önerilerini üç aşamada bulacaksınız.

Bebek için hazırlanıyor

Bebeğime Hemen Aşık mı Olacağım?

13 Mar, 2019 393

Anne olmak üzeresiniz veya yeni bir bebeğin annesiyseniz, annelerin ve bebeklerin büyülü, mistik bağları hakkında muhtemelen çok şey duymuşsunuzdur.

Bebek için hazırlanıyor

Sonunda Hamilesin! İşte Bilmeniz Gereken Her Şey

12 Mar, 2019 628

Sonunda "Hamileyim!" Diyebilirsiniz. Muhtemelen aylarca ve yıllar sonra gebe kalmaya çalışın. Ama şimdi ne? Hamile kalmakta zorlanıyorsanız, infertilden gebe olana geçiş yapmak kolay değildir. Ayrıntılara ve bilgiye olan ihtiyacınız, daha kolay düşünen diğer kadın ve erkeklerden daha güçlü olabilir.

Bebek için hazırlanıyor

Bebeğiniz için bir isim nasıl seçilir

12 Mar, 2019 389

Bebeğinizin adını seçmek, ebeveyn olarak almanız gereken önemli bir karardır. Eğlenceli olabilir, ancak başka bir insana isim verme sorumluluğu onu biraz korkutucu yapabilir. Sonuçta, çocuğunuz bu adı yaşamları boyunca taşıyacaktır.

Bebek için hazırlanıyor

İşyerinde Hamilelik Hakkı Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

12 Mar, 2019 354

Hamile olduğunuzu keşfetmek, yaşamınız için heyecan verici bir zaman olabilir. Ne de olsa, dünyaya küçük bir neşe demeti katmak üzeresiniz. Tabii, çocuk sahibi olmak gibi hayat değiştiren bir şey hakkında bazı endişeler ve stresler var. Eğer çalışan bir anne iseniz, stres ve endişe daha da büyük olabilir.