1. Anasayfa
  2. Bebek için hazırlanıyor

Neden erken gebelik sınıfı almalısınız

Neden erken gebelik sınıfı almalısınız
0

Erken gebelik sınıfları zaman kaybı gibi gelebilir, ama gerçek şu ki, gebelikte erken bir sınıf alarak, hatta hamilelik önce büyük yararı olabilir. Burada neden erken gebelik sınıfı almalısınız bazı nedenleri şunlardır:

Makalede Neler Var?

Ilk prenatal randevunuz öncesinde bağlantı alın

Birçok kez ilk trimester neredeyse sona kadar ilk prenatal randevu olmayacak. Bu, daha önce hamilelik yerine daha erken ele alınması gereken çok önemli konular hakkında karanlıkta bırakabilirsiniz. Erken gebelik sınıfları harika bir başlangıç noktasıdır.

Erken gebelik hakkında bilgi edinin

Bebeğinizin nasıl gelişmekte olduğunu öğrenmek, hamileliğinizin her zamankinden daha gerçek ve heyecan verici hale gelebilirsiniz. Tabii, muhtemelen temelleri anlamak, ama gerçekten zihninde buna katılaşma için yardımcı olur bir sınıfta bilgi işitme hakkında bir şey var. Aynı zamanda erken de sürecinde eşiniz dahil etmek için harika bir yoldur. Bu harika ne zaman ikisi de bir şey gibi duygu olabilir özellikle farklıdır. Ayrıca, doktor veya ebe (ama tamamen olabilir) sormak istemiyorsanız bir şey gibi görünebilir sorular sormak için bir zaman var, gibi, gebelik seks tamam mı?

Nasıl gebelik güvenli kalmak Için anlayın

Bu erken gebelik sınıfları gebelik güvenli olması için bilmeniz gereken ne büyük bir temel aşağı döşeme için harika. Sadece sizin gibi şeyleri kapsayacak: Prenatal vitamini alın. En büyük olasılıkla da sizin ebe veya doktor çağırmak için ne zaman dahil olmak üzere sağlıklı bir gebelik için bilmeniz gereken basit şeyler hakkında konuşmak olacaktır. Bu da daha büyük bir fırsat nasıl preterm emek önlemek için duymak çevirir.

Diğer hamile Moms ve dads Meet

Ben gerçekten tüm Doğum ve gebelik sınıfları sosyal değeri hafife olduğunu düşünüyorum. Biz bir ebeveyn olmak etrafında var topluluk inanılmaz bir. Gebeliğin sonuna ulaştınız zaman, Eğer Doğum hakkında bilgi edinmek için bir misyon konum çünkü daha az toleranslı ve sosyal olması muhtemeldir ve gebelik sonuna yaklaşıyoruz, bu yüzden fiziksel konfor onun ücret alabilir. Ama diğerleri erken bulmak, diğer insanlarla bu deneyimi paylaşmak için harika bir yoldur. Aynı zamanda eşiniz her gebelik detay hakkında işitme yorgun olduğunda aramak için bazı diğer kadınlar için harika.

Gebelikte beslenme standartları tartışılmaktadır

Bu hamilelik için geçerli olduğu gibi özellikle beslenme ve egzersiz hakkında bilgi edinmek için harika bir yer olduğunu söz başarısız olursa tamamen ihmalci olurdu. Hala sizin ve bebeğiniz üzerinde kalıcı bir etkiye sahip olacak değişiklikleri uygulamak için bol zaman var. Ayrıca, başka bir yerde bulabileceğiniz garip bilgilerin aksine, doğru bilgiler edindiğinizden emin olmak için de bir yoldur.

Bu sınıflar, genellikle sadece bir akşam veya bir öğleden sonra kalıcı hızlı. Onlar da hızlı bir şekilde doldurmak olabilir, bu yüzden en kısa sürede Eğer hamile olduğunu biliyorum olarak kayıt emin olun, daha önce değilse.

Erken gebelik dersleri çeşitli konumlarda bulabilirsiniz. Bazen yerel hastaneler veya Doğum merkezleri erken gebelik sınıfı sunacak, genellikle, bir ilk trimester sonundan önce alınacak tasarlanmış ya da potansiyel olarak gebe çalışırken başlamak gibi. Ayrıca bir Lamaze sertifikalı Doğum eğitimcisi veya ıCEA sertifikalı Doğum eğitimcisi gibi erken gebelik dersleri sunan bağımsız Doğum eğitimcileri de bulabilirsiniz. (Sadece çeşitli Doğum eğitim ajansları linkleri bölgenizdeki eğitmenler listesini bulmak için tıklayın.)

    İlginizi Çekebilir

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir