Hamile Vücudunuz

Bebeğin büyümesine ve sizi doğum için hazırlamasına yardımcı olan değişikliklerden hoş gelmeyen semptomlara, hamile vücudunuz ve gelecek haftalarda ve aylarda en iyi nasıl hissedebileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Hamile Vücudunuz

Gebelikte Siyatik Genel Bir Bakış

10 Şub, 2020 573

Siyatik yaşamak için hamile kalmak zorunda değilsiniz, ama gebe kaldığınızda, siyatik istenmeyen bir rahatsızlıktır – popodaki gerçek bir acı! Neyse ki, hamilelik sırasında siyatik ağrılarını veya rahatsızlıklarını hafifletmek için yapabileceğiniz şeyler var.

Hamile Vücudunuz

Gebelikte kalp Çarpıntısı

2 Şub, 2020 526

Vücudunuzda birçok değişikliğe hamilelik sırasında gider. Gebelik hormonları ve büyüyen bir rahim gibi sabah bulantısı, yorgunluk ve sık idrara çıkma olarak bilinen hamilelik belirtileri çeşitli neden. Ancak, gebelik de (kalbin ve kan akımı) dolaşım sistemi gibi vücudun diğer alanlarına etkileyebilir. Bazı kadınlar değişiklikler fark yok, ama diğerleri kalp atışlarıyla farkı hissedebiliyorum.

Hamile Vücudunuz

Hamilelikte Ağrılı Gaz

18 Mar, 2019 511

Gaz ve şişkinlik, hamileliğin sık görülen rahatsızlıklarıdır. Hormonlar ve diyet dahil çeşitli faktörlerin neden olduğu rahatsız edici ve hatta acı verici olabilirler.

Hamile Vücudunuz

Gebelik sırasında ve sonrası Kegels gerçekleştirme

18 Mar, 2019 366

Kaslar güçlendirmek için, onları egzersiz gerekir. Bu da pelvik zemin kasları içerir.

Hamile Vücudunuz

Bebek sahibi olduktan sonra vücudunuza ne oluyor?

14 Mar, 2019 421

İlk bebeğinizi kabul etmeye hazırlanıyorsanız veya yakın zamanda doğum yapmışsanız, kendiniz için ne bekleyeceğinizi merak ediyor olabilirsiniz. Tabii ki, birçok insan hamilelik sırasında neler bekleyeceği ve hamileliğin vücudunuzu nasıl değiştirdiği ve hatta bebeğiniz hakkında ne bekleyebileceğiniz hakkında konuşur, ancak durumdaki anne, sizin ne olduğunuzu biraz bulanıklaştırdı karşılaşacağım.

Hamile Vücudunuz

2019 Gebelik için En İyi 8 Streç İşareti Kremleri

13 Mar, 2019 586

İlk Olarak En İyi Bakın: Burt'un Arıları Mama Arı Belly Tereyağı Amazon'da "Cildinizin hamilelikten sonra, gerilmiş cilde rahatlama ve rahatlık sağlayan yüzde 99 doğal göbek yağı ile iyileşmesine yardımcı olun." En İyi Yağ: Amazon'da Biyo-Yağ "Cildinize nem eklemeye yardımcı olan yağlar karışımından yapılmıştır, karnınız büyüdükçe ve doğum sonrası restorasyonda yardımcı olur." En İyi Önleme Kremi: Amazon'da Stretch Marks & Scars Savunması "Cildinizi sıkılaştırıp nemlendirerek, yüksek kaliteli ve doğal içeriklerin özelleştirilmiş bir karışımı ile çalışır." Hamilelikte En İyisi: Amazon'daki Mederma Stretch Marks Therapy "Sefalin içeren eşsiz bir bileşen karışımını birleştiren paraben içermeyen, besleyici krem formülü." En İyi Organik: Amazon'da Üçlü Eylem Streç İşareti Önleme "Kakao yağı, shea yağı, B5 vitamini, moringa ve zeytinyağı gibi yüzde 100 organik özleri kullanarak gerilme izlerini ve yara izlerini azaltır ve önler." En İyi Nemlendirici / Streç Mark Krem Combo: Amazon'da Vücut Yağı "Bu lüks, nemlendirici vücut yağı cildinizde eriyor ve rahatlamak ve nemlendirmek için özel olarak formüle edilmiştir." Amazon'daki En İyi Bitkisel Bazlı: ToullGo Gebelik Onarıcı Krem "Saf doğal liflerin Çin bitkisel formülü, hücrelerin aktivitesini uyandırmak ve kollajeni takviye etmek ve teşvik etmek için çalışır." En İyi Masaj: Amazon'daki Palmer'ın Kakao Yağı Formülü Masaj Losyonu "Tüm cilt tipleri için güvenli olan ve onu destekleyecek sonuçları olan özel bir cilt güçlendirici formül ile üretilmiştir."

Hamile Vücudunuz

Hamilelikte Seks Pozisyonları

13 Mar, 2019 546

Hamilelikte kullanabileceğiniz seks pozisyonlarını, bebek beklediğiniz dokuz ay boyunca değişen birçok şeyden yalnızca biri olarak sayın. Hamile kalmadan önce rahat olan şey artık olmayabilir. Karnınız büyüdükçe, hamileliğin erken dönemlerinde işe yarayan bazı cinsel pozisyonlar aslında fiziksel olarak imkansız olabilir (veya buna yakın).

Hamile Vücudunuz

Gebelikte Çatlakların Bulunacağı Beklenmeyen 6 Nokta

12 Mar, 2019 392

Çatlakların düşüncesi birçok hamile kadın için görülür. Aslında, çoğu kadın gebeliğin çatlaklar getirmesini bekler. Karın boyunca dolaşan kırmızı vadiler pek çok şiirin ve gözyaşının kaynağı.

Hamile Vücudunuz

Gebelikte Obezite Anlamak

12 Mar, 2019 472

Hamilelik ve kilo, sıkça konuşulan bir şeydir, ancak tartışmaların çoğu, hamileyken ağırlık kazanma eğilimindedir. Tartışılacak başka bir konu da, aşırı kilolu veya obez kategorilerde hamileliğe başladığında bir kadına ve hamileliğine ne olduğudur. Gerçek şu ki bu sadece tıbbi ya da kilo ile ilgili değil, çok yönlü bir konudur.

Hamile Vücudunuz

2019 yılında hamile kıyafetleri satın almak için en iyi 8 yer

12 Mar, 2019 354

Bir kadın olarak kıyafet almak zor olabilir, ama hamileyken yepyeni bir dünya. Hala harika görünmek istiyorsun ama konfor her zamankinden daha önemli hale geliyor. Vücudunuz her gün değişiyor gibi göründüğü için, ertesi sabah bir sabah uyan ne olabilir.