1. Anasayfa
  2. Hamile Vücudunuz

2019 Gebelik için En İyi 8 Streç İşareti Kremleri

2019 Gebelik için En İyi 8 Streç İşareti Kremleri
0

Editörlerimiz bağımsız olarak en iyi ürünleri araştırır, test eder ve tavsiye eder; İnceleme sürecimizle ilgili daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz. Seçtiğimiz linklerden yaptığımız alışverişlerden komisyon alabiliriz.

Makalede Neler Var?

İlk bakış

Genel Olarak En İyi: Burt Arıları Mama Arı Göbek Yağı Amazon’da

“Hamilelik sonrası cildinizin rahatlamasını ve rahatlamasını sağlayan yüzde 99 doğal göbek yağı ile cildinizin iyileşmesine yardımcı olun.”

En İyi Yağ: Amazon’da Biyo-Yağ

“Cildinize nem eklemeye yardımcı olan yağlar karışımından yapılmıştır, karnınız büyüdükçe ve doğum sonrası restorasyonda yardımcı olur.”

En İyi Önleme Kremi: Amazon’da Çatlak ve Yara İzi Savunması

“Cildinize sıkılaştırıp nemlendirerek ve yüksek kaliteli ve doğal içeriklerin özel karışımını kullanarak çalışır.”

Gebelikte En İyisi: Mederma Stretch Amazon’da Terapi İzini Sunuyor

“Sefalin içeren eşsiz bir bileşen karışımını birleştiren paraben içermeyen, besleyici krem formülü.”

En İyi Organik: Amazon’da Üçlü Eylem Streç İşareti Önleme

“Kakao yağı, shea yağı, B5 vitamini, moringa ve zeytinyağı gibi yüzde 100 organik özler kullanarak çatlakları ve izleri azaltır ve önler.”

En İyi Nemlendirici / Çatlak Krem Kremi Combo: Amazon’da Vücut Yağı

“Bu lüks, nemlendirici vücut yağı cildinizde eriyor ve rahatlamak ve nemlendirmek için özel olarak formüle edilmiştir.”

En İyi Bitkisel Bazlı: Amazon’daki ToullGo Gebelik Onarıcı Krem

“Çin doğal saf lifli bitkisel formülü, hücrelerinizin aktivitesini uyandırmak ve kollajeni takviye etmek ve uyarmak için çalışır.”

En iyi Masaj: Amazon’daki Palmer’ın Kakao Yağı Formülü Masaj Losyonu

“Tüm cilt tipleri için güvenli olan ve onu destekleyecek sonuçlara sahip özel bir cilt güçlendirici formül ile üretilmiştir.”

En Çok Tıklananlar

Genel olarak En İyi: Burt Arılar Mama Bee Belly Butter

burts-bees-belly-butter
Amazon’un İzniyle

4.5

Amazon’dan Satın Al Walmart’dan Satın Al Hedefinden Satın Al

Bir streç markalı krem ürün söz konusu olduğunda, güvenli ve etkili bir şey istersiniz ve ekstra nemlendirme, koklamadan hoş ve kullanımı kolay gibi ilave avantajlar da bulundurmak güzeldir. Burt’s Arılar Mama Bee Belly Butter, hamile kadınlar ve anneler için özel olarak tasarlanmış, karnınızı hamilelikten önce ve sonra da beslemek için tasarlanmış streç bir kremdir. Burt Arıları’nın marka bilinirliğiyle, bu ürüne ulaşmak için güvenebileceğinizi biliyorsunuz.

Cildinizi doğal nemlendirici kakao, shea ve jojoba yağı ile yumuşatmak ve pürüzsüzleştirmek için bu kremi alın ya da gerilmiş cilde rahatlama ve rahatlık sağlayan yüzde 99 doğal göbek yağı ile cildinizin hamilelikten sonra iyileşmesine yardımcı olun.

Losyon kokusuzdur, bu nedenle şu anda hamileyseniz hassas burnunuzu rahatsız etmez ve formül tahriş edici değildir, ftalat, parabens, petrolatum veya SLS gibi zararlı maddeler olmadan yapılır. Denemek için ilk krema arıyorsanız 3.000 ‘den fazla değerlendirme ile, başlamak için iyi bir yerdir.

En İyi Yağ: Bio-Oil

Amazon’dan satın alın

Streç izlerini önlemek veya tedavi etmek için bir krem yerine bir yağ uygulamayı tercih ederseniz, Bio-Oil bir Amazon Seçimidir ve 1 numaralı yara izi ve streç izi kremasıdır. Aynı zamanda klinik olarak kanıtlanmış ve dermatologlar sadece yara izlerini tedavi etmekle kalmayıp aynı zamanda donuk yaşlanan cildi iyileştirmek için test edilmiştir, böylece vücudunuzun her yerinde kullanabilirsiniz.

Bio-Oil, cildinize nem eklenmesine yardımcı olan ve karnınız büyüdükçe ve doğum sonrası restorasyonda yardımcı olurken gerilmesine yardımcı olan yağların bir karışımından oluşur.

Hakemler hamilelik sırasında kendileri için iyi çalıştığını ve daha sonra uzun süre devam eden şişeyi kullanmaya devam ettiklerini söylüyorlar. Bazıları bir yağ olduğu için uygulanması biraz karışık olabileceğine dikkat edin.

En İyi Önleme Kremi: Vücut Merry’s Stretch Marks ve Skarlar Koruyucu Krem

Amazon’dan satın alın

Hayattaki çoğu şeyde olduğu gibi, çatlak izleri söz konusu olduğunda, bazen izlerini uzak tutmaya yardımcı olabilecek izler ortaya çıkmadan önce cildimize yaptığımız şeydir. Vücut Merry’s Streç Işaretleri ve Yaraları Savunma Kremi, tamamıyla streç işareti sahnesinden kaçınmayı ümit eden hamile anneler için mükemmel bir seçenektir.

Bu vücut yağı aynı zamanda eğer zaten varsa, çatlak izlerini azaltmaya yardımcı olacaktır, ancak yıldızın gücü bu sinir bozucu izlerin ilk etapta görünmesini önlemektir. Cildinize sıkılaştırıp nemlendirerek, yüksek kaliteli ve doğal içeriklerin kişiselleştirilmiş bir karışımını içerir ve yoğun nemlendirme sağlamak ve sert cilt ve izlerin pürüzsüz kalmasına yardımcı olmak ve aynı zamanda çalışkan cildinize biraz bakım sağlamak için koruma sağlamak üzere formüle edilmiştir rahatlama.

Formül hala güçlü olmasına rağmen yumuşaktır ve zengin doku kremi hızlı ve kolay bir şekilde yayılarak saniyeler içinde emilerek gününüze ayak uydurabilirsiniz. Vitamin ve antioksidanlarla dolu bir vücut yağı arıyorsanız, bunlardan E, C, B3 ve B5 vitaminlerinden bitki kök hücreleri, deniz yosunu ve zengin yağlara kadar hepsi vardır. Ekstra bir bonus olarak, her cilt tipi için zalimce ve güvenlidir.

Hamilelikte en iyisi: Mederma Stretch Marks Terapisi

Amazon’dan satın alın

Hamileyken, yemek yemeniz, içmeniz ve vücudunuza takmanız ve neye uymamanız gerektiğine dair birçok uyarı vardır, bu nedenle cilt bakım rutininiz konusunda güvenebileceğiniz bir marka ile kesinlikle takılmak istersiniz.

Mederma’nın Streç İşaretleri Terapi kremi, streç izlerini önlemeye yardımcı olur ve klinik olarak, ikinci trimesterden başlayarak, hamilelik sırasında kullanımı güvenli olarak test edilmiştir. Ürün, sefalin (tescilli bir botanik ekstrakt), hyaluronik asit ve Centella Asiatica bitki ekstraktı dahil olmak üzere eşsiz bir içerik karışımını birleştiren bir paraben içermeyen, besleyici krem formülüdür. Bu ürün emzirme döneminde de kullanılmaya devam edilebilir.

En İyi Organik: Botanik Ağacı Basitçe Organik Üçlü Aksiyon Çatlak Önleme

Amazon’dan satın alın

Hamilelik ve sonrasındaki çoğu streç krem krem ürünü güvenli ve sağlıklı içerikler kullanır, ancak ekstra temkinli olmak istiyorsanız, Botanik Ağacı Basitçe Organik Üçlü Eylem Streç Işareti İzleri Önleyici krem, sadece en iyi malzemelerle hazırlanan bir Amazon’un Seçimi ürünüdür.

Krem, kakao yağı, shea yağı, B5 vitamini, moringa ve zeytinyağı gibi yüzde 100 organik ekstraktları kullanarak her cilt tipine mükemmel uyum sağlayan gerilme izlerini ve izlerini azaltır ve önler. ABD’de yapılan ve zulümsüz, bu ürün organik seven anneler için bir zorunluluktur.

En iyi Nemlendirici ve Streç Markalı Krem Combo: En İyi Nest Mama Vücut Yağı

Amazon’dan satın alın

Eğer çatlak kremine biraz eklenmiş nem arıyorsanız, Best Nest Mama’s Body Butter’ı düşünün. Bu lüks, nemlendirici vücut yağı cildinizde erir ve rahatlamak ve nemlendirmek için özel olarak formüle edilmiştir.

Sakinleştirici nergis, organik kakao yağı, botanik yağlar, balmumu ve ayçiçeği tohumu yağı çatlak cildi ve iltihaplanmayı ortadan kaldırır ve cildinizi yumuşatmak için rahatsızlıklarını hafifletmeye yardımcı olur ve aynı zamanda çatlak izlerini azaltır.

Bitkisel Esaslı En İyi: ToullGo Gebelik Onarıcı Krem

Amazon’dan satın alın

Amazon’un Seçimi için ToullGo’nun Gebelik Onarıcı Kremini alın, yağ granüllerini temizlemeye, yara izlerini, cildi ve çatlak izlerini onarmaya yardımcı olacak ve cildinizin elastikiyetini ve pürüzsüzlüğünü korurken cilde yeterli nem vermesini sağlayacak bitkisel ürün.

Çin doğal saf lifli bitkisel formülü, hücrelerin aktivitesini uyandırmak ve kollajeni takviye etmek ve uyarmak için çalışır; bu işlem, cildinizi hamilelik öncesi durumuna döndürmenize yardımcı olur.

En İyi Masaj: Stretch Marks için Palmer’ın Kakao Yağı Formülü Masaj Losyonu

Amazon’dan satın alın

Şehvetli ve sıkı çalışan bir şey için, Stretch Marks için Palmer’ın Kakao Yağı Formülü Masaj Losyonunu inceleyin. Diğer bir Amazon’un Seçim ürünü olan bu kalabalık favorisi, tüm cilt tipleri için güvenli olan ve onu destekleyecek sonuçları olan özel bir cilt güçlendirici formül ile hazırlandı. Shea yağı ve kakao özleri sayesinde harika bir masajın keyfini çıkarırken E vitamini büyüsünü uygulasın.

Verywell tarafından test edildi

Nasıl Test Ettik?

İncelemecilerimiz iki ay boyunca hamilelik açısından en yüksek dereceli streç işaret kremini test etti. Testçilerimizden bu kremleri kullanırken, içeriklerinden fiyatlarına kadar en önemli özellikleri dikkate almalarını istedik. Kaçırılmaması gereken noktaları burada özetledik, böylece siz de alışveriş yaparken nelere dikkat etmeniz gerektiğini biliyorsunuz.

Gebelik için bir Stretch Mark Cream aramak için ne

Malzemeler: Çatlaklı bir krem satın almadan önce, ftalat ve parabenler gibi potansiyel olarak zararlı kimyasallar içermediğinden emin olmak için bileşenlerine yakından bakın. Güzel haberler? Birçok krem doğal maddeler kullanır ve kimyasal madde içermez. Ayrıca streç işaretli bir kremin bileşenlerinin kokusunu etkileyeceğini unutmayın. (Ayrıca kokusuz seçenekler de vardır.)

Etkililik: Her kadının cildi farklıdır, bu nedenle bazı kadınlar için çeşitli kremler diğerlerinden daha etkili olabilir. Bazı kremler mevcut çatlakları solmayacak şekilde tasarlanırken, diğerleri yenilerinin oluşmasını önleme sözü verir. Ne yazık ki, hiçbir garanti yok ama çoğu umut verici sonuçlar veriyor.

Fiyat: Stretch mark kremleri gamı nispeten uygun fiyattan pahalıya aktarabilir. Daha pahalı bir krem, mutlaka daha etkili değildir, bu nedenle, zor kazandığınız parayı harcamadan önce malzemeleri karşılaştırdığınızdan ve yorumları okuduğunuzdan emin olun.

Test Sonuçları: Burt Arıları Mama Arı Göbek Yağı (En İyi Genel)

Burt Arılar Mama Arı Göbek Yağı, Kokusuz Losyon - 6.5 Ons Küvet
Walmart’ın İzniyle

4.5

Amazon’dan Satın Al Walmart’dan Satın Al Hedefinden Satın Al

Ne Seviyoruz?

  • İyi değer

  • Doğal içerik

  • Mükemmel tutarlılık

Neleri Sevmiyoruz

  • Doğal koku daha iyi olabilirdi

Burt’ın Arıları Mama Bee Belly Butter
Burt’ın Arıları Göbek Yağı
Burt’in Arıları Anne Arısı

Bu çatlak izi kremi, yorumcularımızdan birinin tutarlılığı ve tamamen doğal içeriği ile kazandığını: “Önceleri, ıslanması çok uzun zaman alan saf shea yağı kullanıyordum” dedi. “Bu [krem] bana da benzer bir sonuç verdi ama kendimi yapışkan hissettirmedi. Ayrıca, etiket açıkça benim için önemli olan ürünün paraben içermemesini ifade ediyor. ”Testlerimiz aynı zamanda kremanın çok faydalı olduğunu çünkü biraz uzun zaman geçti. Aslında, test cihazlarımızdan hiçbiri ikinci bir konteynır satın almak zorunda kalmadı.

Bir eleştirmene göre tek dezavantajı kokuydu: “Ürünün neden kokusuz olduğunu anlıyorum” dedi, “ancak keşke küçük bir koku alsaydı. Doğal koku mutlaka fena değil – bu harika değil. Losyonu uyguladıktan sonra koklayamadım ama ürünü ilk açtığımda ve kokladığımda hayran değildim. ”

    İlginizi Çekebilir

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir