Gebe Kalmaya Çalışmak

Bir takım faktörler hamile kalma aşamasını belirler ve bebek sahibi olma şansınızı etkiler. Onlar hakkında daha fazla bilgi edinin, böylece hamile kalma olasılığınızı artırabilirsiniz.

Gebe Kalmaya Çalışmak

40’larınızda Sağlıklı Bir Gebelik Olmak

5 Şub, 2020 268

Hamile kalmak için mükemmel bir zaman yok. Yine de çoğu kişiye, 35 yaşından sonra bebeğiniz olmasının birçok riski artırdığı söylenir. Bu, bundan sonra bebeği olan çok anne olmadığına inanmana neden olmuş olabilir. Meselenin gerçeği, birçok kadının 40'lı yaşlarında bebek sahibi olması.

Gebe Kalmaya Çalışmak

Yumurtlama: Hamile Olmak İçin Bilmeniz Gereken Her Şey

18 Mar, 2019 360

Yumurtlama ne demektir? Ne zaman yumurtlayacaksın? Ve hamile kalmakla ne ilgisi var? Hamile kalmak için yeniyseniz veya sadece kadın üreme sistemini biraz daha iyi anlamaya çalışıyorsanız, bunun gibi temel sorularınız olabilir.

Gebe Kalmaya Çalışmak

Ne zaman hap üzerinde varlık sonra hamile almak için

18 Mar, 2019 330

Birçok kadın, oral kontraseptif veya Doğum kontrol hapı kendi yöntemi olarak kullanın. Onlar hamile olmaya hazır olduğuna karar ne zaman, onlar sipariş hamile olmak için hap alarak durdurma gerekir biliyorum. Soru daha sonra ne kadar bir hap çıktıktan sonra gebe denemeden önce beklemek gerekir olur.

Gebe Kalmaya Çalışmak

Hızlı Hamile Nasıl Gidilir?

14 Mar, 2019 408

Hızlı hamile kalmak için yapabileceğiniz şeyler var mı? Kesinlikle mümkün.

Gebe Kalmaya Çalışmak

Bebeğin Seks Yapması İçin Komple Bir Rehber

13 Mar, 2019 441

Eşiniz ve doğurganlığınız iyi olduğunda bebek yapma karmaşık değildir. En önemli şey, en doğurgan olduğunuzda seks yapmaktır. Bu, genellikle döngünün ortasındadır ve düzenli yumurtlamada olan adet döngüsünün iki ila üç haftası civarındadır. Bu zamanı tespit etmenin çeşitli yolları var.

Gebe Kalmaya Çalışmak

Gebe kalmaya çalışırken, reçetesiz satılan ilaçlar hangi güvenlidir?

13 Mar, 2019 447

İbuprofen kısırlığa neden olabilir mi? Öksürük şurubu hamile kalmanıza yardımcı olabilir mi? İki haftalık bekleme sırasında almamanız gereken reçetesiz satılan ilaçlar (OTC) var mı? Bunlar, reçetesiz ilaçlar hakkında ve hamile kalmaya çalışan kişilerin sıkça sorduğu sorular.

Gebe Kalmaya Çalışmak

Zihinsel Gebelik için hazırlanıyor

12 Mar, 2019 376

Hamilelik için hazırlanmanın önerileri genellikle fiziksel yönlere odaklanır – doğru doğum öncesi vitaminleri almak, doğru yiyecekleri yemek ve vücudunuzu hazırlamak için doğru egzersizleri yapmak. Fakat zihinsel olarak hamilelik için hazırlık yapmaya ne dersiniz? Doğum öncesi dönemde psikolojik sağlığınızın bozulmadan kalmasını sağlamak için gebe kalmadan önce ne yapabilirsiniz? Doğum sonrası depresyon gibi olası komplikasyonları en aza indirmek için izleyebileceğiniz stratejileri mi?

Gebe Kalmaya Çalışmak

Bebeğinizin Cinsiyetini Seçmek: Gerçekler ve Efsaneler

12 Mar, 2019 406

Kalbiniz bir kız çocuğu veya çocuğa sahip olmak için ayarlanmışsa, İnternet'i tavsiye almak için kuşku duymazsınız. Cinsiyet “kitleri” takviyesi ve vitamin kokteylleri, bilgilendirme ürünleri ve kullanırsanız bir erkek veya kız çocuğu gebe kalma olasılığınızı artıracağı konusunda söz veren vajinal musluklar satın alabilirsiniz.

Gebe Kalmaya Çalışmak

Hamile Olmak ve Yumurtlamak Hakkında 16 Efsane

12 Mar, 2019 387

Yumurtlama ve orada hamile kalmayla ilgili birçok gerçek var (ve tamamen yanlış!). Gebelikle ilgili yanlış bilgilere inanmak, hamile kalmanızı zorlaştırabilir. Efsaneni gerçeğinden biliyor musun?

Gebe Kalmaya Çalışmak

Doğurganlığa Genel Bir Bakış

12 Mar, 2019 373

Doğurganlık, çocuğu gebe bırakmak için doğal kapasite olarak tanımlanır. Ancak doğurganlık herkese kolay gelmiyor; çiftlerin yaklaşık yüzde 11'i kısırlıkla karşı karşıya kalacak – bir yıl korunmasız cinsel ilişkiden sonra doğal olarak gebe kalmama.