1. Anasayfa
  2. Gebe Kalmaya Çalışmak

Ne zaman hap üzerinde varlık sonra hamile almak için

Ne zaman hap üzerinde varlık sonra hamile almak için
0

Birçok kadın, oral kontraseptif veya Doğum kontrol hapı kendi yöntemi olarak kullanın. Onlar hamile olmaya hazır olduğuna karar ne zaman, onlar sipariş hamile olmak için hap alarak durdurma gerekir biliyorum. Soru daha sonra ne kadar bir hap çıktıktan sonra gebe denemeden önce beklemek gerekir olur.

Bir zamanlar sen hamile almadan önce iki ila üç menstrüel döngüleri beklemeniz gerekir hap alarak durdu bir kez inanıldı. Doktorlar bir zamanlar, Eğer hemen hamile kalırsanız, daha yüksek bir şans olduğunu sanmış olsa da, bu durum olduğu tespit edilmedi. Ve hapı yutmak hap üzerinde hamile olmaktan daha iyidir.

Bir kez sen iki ila altı hafta içinde yumurtlamak olabilir Doğum kontrol hapları alarak çıkın. Bu geri dönüşümsüz olduğu hız hap büyük yararları biridir. Eğer sekiz hafta içinde normal bir dönem geçirmedin, bir sınav için doktor veya ebe aramayı düşünmelisiniz. Bazen bir süre olmadan önce gebe olabilir, bazen hormonlar bazı yardıma ihtiyaç.

İlk döneminizi almadan önce hamile kalırsanız, hangi mümkündür, Eğer ovulated ve bu nedenle son tarih zaman işaret biraz daha zor zaman olabilir.

Bir şans hamile her yumurtlama döngüsü almak zorunda olsa bile akılda tutmak için başka bir sorun, bu hap alarak çıkmak ve hemen hamile olsun anlamına gelmez. Herhangi bir sorun olsa bile, hamile almak için bir yıl kadar sağlıklı bir çift alabilir. Bu, özellikle Doğum kontrolünü durdurduktan sonra kadınları ilgilendirebilir.

Benim tavsiyem hamile almak düşünüyorsanız doktorunuz veya ebe ile bir önyargı sağlık ziyareti olması. Onlar hap durdurma ve size hamile olsun zaman mümkün olduğunca sağlıklı olmak yardımcı olmak için plan yardımcı olabilir.

Bu sadece hap kapalı gidiyor size hamile yapmaz gerçeği ile rahat hissetmek yardımcı olmayabilir. Bu doğruysa, bazı kadınlar hap hamile olsun, bazı bir hap özledim ve hamile ve bazı sadece hemen hamile almak için geliyor. Eğer organları bu hormonlar durdurulduktan sonra düzenleyen zaman almak birçok diğer kadınlar olduğunu hatırlamak gerekir. Bu mutlaka bir sorun olduğu için değil, çünkü sadece bir süre hamile almak için almak. Bu mükemmel normal olabilir, sen sevmiyorum bile ve başka bir şekilde olmasını tercih ederim.

Eğer gebe olmak isteyen iseniz yapmak için bir şey yumurtlama izlemek için. Sadece bazı sadece zaman zaman zaman zaman tahmin etmeye çalışın uygulamalar ile başlayabilirsiniz ve birkaç ay Eğer gebe olmadığında diğer daha fazla ilgili yöntemler içine taşıyın. Bu Bazal vücut sıcaklığı testi olabilir, bir yumurtlama tahmin kiti kullanarak (OPK), vb.

Bekleme sırasında anahtar ne oluyor hakkında konuşmak ve ne normal ve ne olmadığını iletmek için. Eşiniz heyecanlı, şaşkın veya yukarıdaki tüm olabilir.

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir