1. Anasayfa
  2. Dişli ve Ürünleri

2019 Yeni yürümeye başlayan çocuklar için en iyi 8 Ebeveynlik Kitabı

2019 Yeni yürümeye başlayan çocuklar için en iyi 8 Ebeveynlik Kitabı
0

Editörlerimiz bağımsız olarak en iyi ürünleri araştırır, test eder ve tavsiye eder; İnceleme sürecimizle ilgili daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz. Seçtiğimiz linklerden yaptığımız alışverişlerden komisyon alabiliriz.

Yeni yürümeye başlayan çocuklar hem sevimli hem de zorlu olabilir. Çok fazla sevgi ve şefkat sağlayabilseler de, asla bitmeyecek gibi görünen öfke nöbetleri de olabilir. Tabii ki, uyku ve yatmadan savaşlar, seçici yeme ve sonsuz güç mücadeleleri var. Eğer çocuğunuzun sonunda istemezseniz ne yapabilirsiniz? Elbette bir kitap al! Ebeveynlik tavsiyelerini bir kitaptan almak gerçekten mükemmel bir şey; Küçük çocuklarınızla daha huzurlu bir ilişki kurmak istiyorsanız, danışabileceğiniz küçük çocuklar için ebeveynlik kitaplarını topladık.

Makalede Neler Var?

En Çok Tıklananlar

Genel olarak En İyi: Jo Frost’un Yürüyor Kuralları

Jo Frost’s Toddler Rules

Amazon’un İzniyle

Amazon’dan Satın Al Hedefinden Satın Al Barnesandnoble.com’dan Satın Al

En iyi seçimimiz için orijinal Supernanny, Jo Frost’a dönüyoruz. Frost, bu öfke krizinin yayılması ve reaktif olmak yerine kaynağın üstesinden gelerek inatçı bebek davranışını çözme konusundaki kitabın tamamını yazdı. Yeni yürümeye başlayan çocuklardaki neredeyse tüm olumsuz davranışların açlık, yorgunluk veya diğer bazı temel ihtiyaçlardan kaynaklandığı gerçeğini vurguladı. Frost’un kitabını okumuş olan ebeveynler, sonuçların popüler TV programındakiler kadar muhteşem olduğunu ve birkaç gün sonra evlerinde barışı sağladıklarını övüyor.

En İyi Bütçe: Toddler Disiplini: Stres ve Suçsuz Ebeveynlik İçin Kanıtlanmış Toddler Disiplini Stratejileri

Amazon’dan satın alın

Bazı temel disiplin stratejilerini tazelemenize yardımcı olmak için hızlı bir okuma yapmak ister misiniz? Bu kısa ve basit kitabın sizin için uygun olacağını düşünüyoruz. Kindle sürümünü daha büyük bir pazarlık için bile indirebilirsiniz! Ebeveynler, bu kitabın onlara, küçük çocukları ile sinir bozucu anlar sırasında sakin ve kontrol altında olmalarına yardımcı olan pek çok yararlı hatırlatmalar verdiğini söylüyor. Öyleyse, yürümeye başlayan çocuğu nasıl ele geçireceğiniz konusunda hızlı bir tazeleme ihtiyacınız varsa, bu kitabı deneyin.

İkizler İçin En İyisi: İkili Zaman: İkizlerin Doğuşunun İlk Üç Yılı İçinde Nasıl Hayatta Kaldım – Ve En Çok Büyümek

Amazon’dan satın alın

İkizlerinizi beklerken, aynı anda iki yenidoğan ile ilgilenmenin ne kadar zor olacağına dair tüm korku hikayelerini duymuşsunuzdur. Peki ya yeni doğmuş bebekler küçük çocuklara dönerse? Öfke nöbeti iki katına mı? Bu yardım için çalışan herhangi bir ebeveyn göndermek için yeterli olabilir. Derin bir nefes alın ve “Ciddi Zamanlı” sayfalarında ciddi, eğlenceli ve hoş bir materyal hazırlayın. Jane Roper tarafından. Ebeveynler, yazarın canlandırıcı, ilgi çekici sesi ve ikizlerin her ebeveyni ile ilgili gerçek yaşam durumları için onu sever.

Zor yürümeye başlayan çocuklar için en iyisi: ruhlu çocuğunu yetiştirmek

Amazon’dan al Barnesandnoble’dan al

Tabii ki, küçük çocukların tüm anne babaları öfke ile tanışıyorlar, ama ruhlu küçük çocuklardaki anne babalar, öfkeli kızlara yeni bir seviyede alışkınlar. Çünkü çok ruhlu çocuklar ne istediklerini tam olarak biliyorlar ve başka hiçbir şeyleri olmayacaklar. Bu yüksek enerjili tots, gerekli olan tek şey uygulanabilir bir çözüm olduğunda ebeveynleri parçalama yeteneğine sahiptir. Emin olun, zor küçük çocukların ebeveynleri, bu çözüm bu kitabın sayfalarında yatmaktadır. “Ruhsal Çocuğunuzu Yükseltmek” bölümünde, Kurçinka, ruhlu çocuğunuzla başarılı bir şekilde etkileşimde bulunmak ve disipline etmek için çeşitli öneriler ve stratejiler sunmaktadır. Yardım için çaresiz olan ebeveynler bile bu kitapta kurtuluş buldu.

Üstün Zekalı Çocuklar için En İyi: Üstün Zekalı Çocuklar: Mutlu ve Başarılı Çocuklar Yetiştirmenin İpuçları

Amazon’dan satın alın

Okul öncesi eğitimin zaten okuyor mu? Gelişmiş kalıpları doğru şekilde tanımlayabilir mi? Üç yaşında kutup ayısının geleceği ve iklim değişikliğinin geleceği hakkında felsefi tartışmalara giriyor mu? Eğer öyleyse, ellerinde yetenekli bir çocuğun olması ihtimali var! Bu harika bir şey, ancak çocuğunuz büyüdükçe, okulda zorlandığından ve öğretmenleri ve akranları tarafından anlaşıldığından emin olmak için arka cebinizde bazı araçlara ihtiyacınız olacak. Bu kitabı sizin durumunuzdaki ebeveynler için harika bir kaynak olarak belirledik – yetenekli çocuğunuzun benzersiz ihtiyaçlarını ve yeteneklerini anlamada yardımcı olur, bu da okul çağına geldiklerinde onları savunmanızı sağlar.

Yeni yürümeye başlayan çocuklar için en iyi Hristiyan Ebeveynlik Kitabı: Christian Mama’nın Yürümeye Başlayan Ebeveynlik Kılavuzu

Amazon’dan al Barnesandnoble’dan al

Eğer bir Hristiyan ebeveynseniz, çocuğunuzun inancınıza göre büyüdüğünden emin olmanız için ebeveynleri Hristiyan manzaralı kitaplara sadık kalmayı tercih edersiniz. Ancak, geleneksel seçeneklerden biraz daha iyi kalpli bir şey arıyorsanız, Erin Macpherson tarafından okunan bu şeye bakın. Gerektiğinde, Hıristiyanlığın sevgi ve pozitif disiplinin ilkelerine bağlı kalırken, esprili ve komik. Her şeyi kitapta, yürümeye başlayan çocuğunuza nasıl sağlıklı bir yaşam tarzı yaşayacağınızı, uyku zamanı ile nasıl başa çıkacağınızı ve sinir krizi konusunda destekleyici ve sevgi dolu bir şekilde nasıl yayılacağını öğretmek de dahil.

Kardeşler için en iyisi: Rekabeti olmayan Kardeşler

Amazon’dan satın alın

Kardeşler arasında sürekli kavga etmekten daha kötü bir şey var mı? Bütün ailenin kardeşler arasında sürekli bir rekabete dayanması zor olabilir ve mücadeleye bir son vermek daha da zor olabilir. Önde gelen ebeveynlik sihirbazlarından ikisi olan Adele Faber ve Elaine Mazlish tarafından bu şaşırtıcı kitabı aldığınızda evde nasıl huzur yaratacağınızı öğrenin.

En İyi Mizahi Kitap: Sh * t Hiç kimse Toddlers Hakkında Anlatmaz

Amazon’dan satın alın

“Bu konuda emzirirsin, yürümeye başlayan çocuklar yemek yemeyin” ve “bunun için çok yaşlısın” gibi bölüm başlıklarıyla, küçük çocuklar için en iyi mizahi ebeveynlik kitabını seçmek için bir oturuşta yutmayacaksın. Gebelik ve bebeğin ilk yılı gibi konuları içeren “Sh * t Kimse Size Söylemez” dizisinin bir parçasıdır. Kitabın kapağındaki seçim dili, vahşi bir yolculuk için içeride olmanızın gerçeğine işaret ediyor ve içerisi kesinlikle hayal kırıklığına uğratmıyor. Bu kitap küçük çocuklarla hayatın eğlenceli ama tamamen zevkli bir görünümünü sunuyor.

Pozitif Disiplin için En İyi: 1-2-3 Büyü

Amazon’dan satın alın

Bir ebeveynin çocuklarında istenmeyen davranışları susturma girişimi sırasında üçe kadar saydığını duyduysanız, satın alabileceğiniz en popüler ebeveynlik kitaplarından biri olan “1-2-3 Magic” i okuma şansları. Gerçekten işe yarayan pozitif bir disiplin yöntemi arıyorsanız, bu kitabı deneyin! Üçe kadar saymanın çocuğunuza davranışlarını değiştirmesi gerektiğinin açık bir göstergesi olduğu ve sonuçlara başvurmadan önce onlara bunu yapma şansı verdiği fikrine dayanıyor. Klinik bir psikolog olan Dr. Thomas Phelan tarafından yazılan “1-2-3 Magic”, daha huzurlu bir ev hayatına nasıl sahip olacağı hakkında bilgi içeren 24 bölümle birlikte geliyor.

Bizim süreç

Yazarlarımız, piyasadaki küçük çocuklar için en popüler ebeveynlik kitaplarını araştırmak için 3 saat harcadı. Nihai önerilerini yapmadan önce, toplam 22 farklı kitap göz önünde bulundurdular, 30’dan fazla kullanıcı değerlendirmesi okudu (hem olumlu hem de olumsuz) ve kitapların 3 tanesini kendileri test etti. Tüm bu araştırmalar güvenebileceğiniz öneriler sunar.

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir