1. Anasayfa
  2. Çocuk yetiştirme

2019 Yeni yürümeye başlayan çocuklar için En İyi 7 Uygulama

2019 Yeni yürümeye başlayan çocuklar için En İyi 7 Uygulama
0

Editörlerimiz bağımsız olarak en iyi ürünleri araştırır, test eder ve tavsiye eder; İnceleme sürecimizle ilgili daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz. Seçtiğimiz linklerden yaptığımız alışverişlerden komisyon alabiliriz.

Ebeveynlerin çoğu, küçük çocuğunuzu ekrana yapıştırmanın iyi bir fikir olmadığını bilir. Aslında, Amerikan Pediatri Akademisi şimdi, iki yaşından itibaren başlayan çocuklar için günde bir saatten fazla bir kalite programlaması önermemektedir. Bununla birlikte, bazen, yürümeye başlayan çocuğunuza bir akıllı telefon veya iPad’in verilmesi, size birkaç önemli sessizlik süresi sağladığı bir durum ortaya çıkar.

Hangi uygulamaların çocuğunuz için güvenli olduğunu nereden biliyorsunuz? Araştırmayı yaptık ve yeni yürümeye başlayan çocuğunuzun (ve siz) ihtiyaç duyduğunuz bir aramayı hak ettiğiniz anlarda size ulaşması için küçük çocukların en iyi uygulamalarını topladık.

Makalede Neler Var?

En Çok Tıklananlar

Genel olarak en iyi: ABC Mouse

ABC Mouse

Apple App Store’un İzniyle

Apple.com’dan satın alın

Abonelik tabanlı bir hizmete sahip bir eğitim uygulaması olan ABC Mouse, çocuklar için en iyi uygulama için oyumuzu alır. Ücretsiz olmasa da, çocuklar için harika bir eğitim uygulaması arıyorsanız kesinlikle mesafe kat ediyor. Çocuklarınızın birçok farklı macera arasından seçim yapabilecekleri sanal bir sınıfta başlar. Okuma, matematik, boyama, sayma ve müzik becerilerini öğreten çok sayıda ders vardır. ABC Mouse, çocuğunuzun yaşını ayarlara eklemenizi sağlar, böylece çocuklar için üçüncü sınıfa kadar iki yaşından küçük çocuklar için özelleştirilmiş bir deneyim yaratabilirsiniz!

Çok sayıda küçük var mı? Aboneliğinize, aynı aylık ücret karşılığında istediğiniz kadar kardeş ekleyin. Kullanıcılar arasında geçiş yapmak kolaydır, böylece tüm çocuklarınız öğrenme eylemine katılabilir. Çocuğunuz okula girerken ve ilkokul notlarında ilerlerken içerik daha da zorlaşır. ABC Mouse’un da pek çok eğlenceli ödülü var.

En İyi Bütçe: PBS Kids

PBS Kids

Apple App Store’un İzniyle

Apple.com’dan satın alın

PBS’yi kim sevmez? Susam Sokağı’ndan Bay Rogers’ın Mahallesi’ne kadar yıllardır çocuk eğlencesinde önemli bir yer tutuyor ve bugün hala güçleniyor. Ücretsiz PBS Kids uygulamasıyla çocuklarınız, şapkadaki Daniel Tiger ve Cat gibi günümüzün en popüler PBS gösterilerine dayalı olarak oyunlar oynayabilir ve videolar izleyebilir. İki yaşından küçük çocuklar için uygun olan PBS Kids uygulaması, eğlenceli ve tam renkli oyunlarda erken bilim ve matematik becerilerini öğreten herkes için bir şeyler sunmaktadır.

Uçak için en iyisi: Meşgul Şekiller 2

Meşgul Şekiller 2

Apple App Store’un İzniyle

Apple.com’dan satın alın

Maalesef, WiFi bağlantınız olmadığında, küçük çocuğunuzun favori uygulamasının aynı şekilde çalışacağını varsayamazsınız. Bu nedenle, yürümeye başlayan çocuğunuzla uçağa binmeden önce uçak modunda çalışan bazı uygulamaları indirmek iyi bir fikirdir. Bebekler için en iyi uçak uygulaması için bizim seçim Meşgul Şekiller 2!

En popüler yürümeye başlayan uygulamalardan birinin sunduğu bu güncellenmiş teklif, uçak modunda bile tamamen işlevsel bir uygulamadır. Burada, yürümeye başlayan çocuğunuz şekilleri eşleşen deliklere sürükleyip bırakarak şekilleri öğrenecektir. Etkinlik, çocuklarınızın seveceği çarpıcı görseller ve güzel, sakinleştirici fon müziği ile hayata geçirilir. Şekiller, meyve gibi gerçek hayattaki nesnelerden oluşur ve çocuklarınızın günlük yaşamlarının bir parçası olan şekilleri ilişkilendirmesine yardımcı olur.

En İyi Eğitim: Monkey Preschool Lunchbox

Maymun okul öncesi beslenme çantası

Apple App Store’un İzniyle

Apple.com’dan satın alın

Yürümeye başlayan çocuk, eğlenceli yürümeye başlayan çocuk uygulaması olan Monkey Preschool Lunchbox’ı indirdiğinde öğrendiğini bile fark etmez. Sevecen sevimli maymun Milo’nun önderlik ettiği zahmetsizce eğlenceli bir arayüzde renkleri, şekilleri ve saymayı öğrenecek. Başarıyla tamamlanan her aktivite, yürümeye başlayan çocuğunuzun koleksiyonuna eklemek için bir çıkartma seçeceği hemen bir ödülle gelir.

İPad’in en iyisi: Toca Boca

Toca Boca

Apple App Store’un İzniyle

Apple.com’dan satın alın

Toca Boca uygulama paketi, dünyanın en popüler markalarından biri haline geldi. Eğlenceli, parlak renklerle ve harika seslerle dolu uygulamaları birleştiren Toca, yemek pişirme, evcil hayvanlara ve hasta hastalara bakma, saç şekillendirme ve hatta kimya gibi birçok etkinliğe hayat veriyor. En genç set için, Toca Doctor gibi bir rol yapma uygulaması (aşağıda bu konuda daha fazla) veya saç şekillendirme gibi basit bir uygulamayı deneyin (çocuklar saç kurutma makinesinden yeterince alamazlar). Büyüdükçe, çocuklarınız Toca Life uygulamaları ile kendi şehirlerini tasarlayabilir ve inşa edebilir.

En İyi Android: Balon Patlatma

Balon Patlaması

Google Play Store’un İzniyle

Google.com’dan satın alın

Bu ücretsiz uygulama, AppFamily’den bir grup uygulamanın bir parçasıdır. Yalnızca Android platformunda kullanılabilir, çeşitli yaşlar için eğlencelidirler. Bulmacalar daha büyük çocuklar için mükemmel bir seçimdir. Yeni yürümeye başlayan çocuklar anında ekranın altından yukarı doğru yükselirken balonları patlatmalarını sağlayan oyuna çekilecek. En küçük oyuncuların bile anlayabileceği kadar basit ve tamamen kişiselleştirilebilir. Balonların boyutunu ve hareket hızlarını değiştirin, yeni başlayanlar için daha kolay ve çocuğunuz oyunu yönetirken daha zorlu olur.

En İyi Rol Oynama: Toca Doctor

Toca Doktor

Apple App Store’un İzniyle

Apple.com’dan satın alın

Toca Doctor uygulamasıyla küçük çocuğunuzun empatisini canlandırın veya tıpta bir gelecek için yol açın. Her zaman popüler olan Toca Boca uygulamaları grubunun bir parçası olan bu tam renkli uygulama, tıbbi bir temaya karşı koyan küçük çocuklar için bir dizi eğitim oyununa sahiptir. Bu, iki yaşından küçük çocuklar için uygun olan en basit Toca uygulamalarından biridir. Çocuklar farklı boyutlardaki boo-boos’ları bandajlarla kaplayabilir, pamuk toplarıyla çizikleri “silebilir”, mikropları kovalamak için dişleri fırçalayabilir veya göz damlacıklarını gözlere sıkıştırabilir. Bu oyun küçük olanları sadece birkaç dakikadan fazla meşgul edecek!

Bizim süreç

Yazarlarımız 4 saat boyunca, piyasadaki küçük çocuklar için en popüler uygulamaları araştırdı. Nihai önerilerini yapmadan önce, genel olarak 19 farklı uygulamayı düşündüler, 8 farklı marka ve üreticiden gelen seçenekleri incelediler, 25’ten fazla kullanıcı yorumu okudu (hem olumlu hem de olumsuz) ve uygulamaların 5 tanesini test ettiler. Tüm bu araştırmalar güvenebileceğiniz öneriler sunar.

    İlginizi Çekebilir

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir