1. Anasayfa
  2. Sağlıklı Çocuklar

2019'un En İyi 7 Elektrikli Diş Fırçası

2019'un En İyi 7 Elektrikli Diş Fırçası
0

Editörlerimiz bağımsız olarak en iyi ürünleri araştırır, test eder ve tavsiye eder; İnceleme sürecimizle ilgili daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz. Seçtiğimiz linklerden yaptığımız alışverişlerden komisyon alabiliriz.

Çocuğunuz varsa, dişlerini fırçalamalarını sağlamanın en az şey söylemek zor olabilir. Sürekli hatırlatmalar, dırdır, yalvarma ve yalvarma alır ve sonra nihayet yaptıklarında, hâlâ onların azı dişleri arasında kalan Goldfish kalıntıları olduğunu keşfedersiniz. Çocuklara uygun ağız hijyeni aşılamak zor olabilir, çünkü onlar için sıkıcı ve önemsiz hissettirir.

Diş fırçalamanın mutlak bir güçlük haline geldiği bu durumda sıkışıp kalıyorsanız, çocuklarınıza elektrikli bir diş fırçası denemenin zamanı gelebilir. Bu, şaşırtıcı temizlik gücü nedeniyle çocuklar için mükemmel bir çözümdür – elektrikli diş fırçalarının manuel fırçalardan yedi kat daha fazla plak kaldırdığı gösterilmiştir. Sadece bu değil, çocuklar için elektrikli diş fırçaları, çocuklara ne kadar uzun süre fırça kullanmaları gerektiğini gösterecek zamanlayıcılar gibi eğlenceli ekstralar veya fırçalamayı heyecanlandırmak için eğlenceli uygulamalar sunar. Burada, her yaştan çocuklar için en iyi elektrikli diş fırçalarının bir listesini hazırladık.

Makalede Neler Var?

En Çok Tıklananlar

Genel olarak En İyi: Philips Sonicare

Philips Sonicare for Kids

Amazon’un İzniyle

Walmart’ta Satın Al Hedefi Satın Al

Çocuklar için elektrikli diş fırçaları söz konusu olduğunda, Philips Sonicare sık kullanılanlar listemizin başında gelir – temizleme gücü kesinlikle yenilmez. Adına göre, Sonicare, plakları süper hızlı vibratio ile patlatmak için sonik teknolojiyi kullanıyor ve plakayı el ile diş fırçalarına göre% 75 daha etkili. Sonicare, çocukların fırçalarının nasıl görüneceğine karar vermelerini sağlayan eğlenceli, parlak renkli karakter paketleri ile birlikte gelir. Bu uygulama da etkin ve ebeveynler, çocukların fırçalama için ödüller kazanmalarına izin veren oyunlar indirebilir.

En İyi Bütçe: Oral-B 3D

Oral B 3D

Amazon

Amazon’dan satın alın Walmart’tan satın alın

Çocuklarınızın elektrikli diş fırçası ile nasıl yapacaklarından emin değil misiniz? Basit bir çözüm, Oral-B 3D gibi ucuz bir modelle başlamaktır. Oral-B’nin en temel elektrik teklifidir, ancak yine de eksiksiz ve güvenilir bir temizlik sunan imza yuvarlak başlıkları ile birlikte gelir. Başlar: bu fırça şarj edilemez (pillerle çalışır) ancak bir çok diğer elektrikli diş fırçalarının fiyatının bir kısmını kapatabilirsiniz.

Parantez için en iyisi: Waterpik

Amazon’dan satın alın

Diş telleri, çocukların dişlerini temiz tutmasını iki kat daha zorlaştırabilir. Bu yüzden diş telleri olan çocuklar için en iyi elektrikli diş fırçasını arıyorsanız, bir Waterpik’ten daha iyi bir araç bulamazsınız. WP-950 modelinde elektrikli diş fırçası ve markanın imzalı su tutucusu bulunur. Diş tellerinin etrafındaki temizlik söz konusu olduğunda ip ipi olarak üç kat daha etkilidir.

Hazne 90 saniyelik diş ipi için yeterli su tutar ve en sevdikleri gargaraları ulaşılması zor alanlara bile püskürtebilirler. Waterpik, diş tellerini temizlemek için ortodontik bir uç – anahtar dahil beş adet diş ipi ucuyla birlikte gelir. Birlikte verilen elektrikli diş fırçası ayrıca dört fırça başlığı ve entegre bir şarj tabanı ile birlikte geliyor.

En İyi Uygulama Etkinliği: Oral-B Pro-Health

Amazon’dan satın alın

Her yerde küçük çocuklar, çocuğunuzun en sevdiği Disney karakterini sergileyen ve önerilen iki dakika boyunca fırçalamalarına yardımcı olmak için şarkıları çalan Disney’in Magic Timer uygulaması için çıldırıyor. Sihirli Zamanlayıcı uygulaması, elektrikli diş fırçası da dahil olmak üzere tüm Oral-B Pro-Health ürünleriyle birlikte çalışır. Çalışmalar, çocuklara, uygulama sırasında uygun fırçalama alışkanlıklarını teşvik eden ve iyi ağız sağlığı sağlayan,% 100 daha uzun süre fırçalama eğiliminde olduklarını göstermiştir.

Çocuklar için en iyisi: Brusheez

Amazon’dan satın alın

Çocuğunuza ağız sağlığı hakkında öğretmek için elektrikli diş fırçası görevi gören süper sevimli karakterden daha iyi bir yol var mı? Evinize Jovie Zürafa, Prancy the Pony ya da Ayı Buddy’yi getirdiğinizde küçük çocuğunuz çok sevinir. Bu eğlenceli arkadaşlar sevimli görünebilir, ancak ağız bakımı konusunda ciddiler. İki dakikalık kum saati, ekstra bir fırça kafası, uygun bir durulama kabı ve kullanışlı bir saklama tepsisi ile birlikte gelirler. Tüm sistem BPA içermez ve geniş tutma kolu küçük ellerin tutmasını kolaylaştırır.

En İyi Tek Kullanımlık: GUM Crayola

GUM Crayola

Hedef İzniyle

Hedefte Satın Al

Çocuğunuza elektrikli bir diş fırçası sıkma izni vermek istiyorsanız, ancak uzun süreli kullanımdan emin değilseniz neden tek kullanımlık elektrikli bir diş fırçasıyla başlamıyorsunuz? GUM’un Crayola diş fırçası akülüdür ve değiştirilebilecek bir başlığı yoktur. Bu, bittiğinde, bittiği anlamına gelir. Fırça bir Crayola marker gibi şekillendirilir ve birkaç farklı renkte temin edilebilir. Ayrıca, çocuklarınızın fırçalarını özelleştirmek için kullanabilecekleri birçok çıkartma bulunur.

Özelleştirilebilir En İyi: Kol ve Çekiç Çocuklarım

Amazon’dan satın alın

Çocuklarınızın Arm & Hammer Kids My Way fırçası ile diş fırçalarını diledikleri gibi tasarlamalarını sağlayın. Bu elektrikli diş fırçası ile birlikte gelen ve çocukların isimlerini fırçalarına heceleyen harf etiketleri de dahil olmak üzere birçok yaratıcı çıkartma var. Bu tek kullanımlık fırça etkili bir temizlik için hem dönerek hem de aşağı hareket eden çapraz hareketli bir kafa ile tasarlanmıştır.

Bizim süreç

Yazarlarımız, piyasadaki çocuklar için en popüler elektrikli diş fırçalarını araştırmak için 2 saat harcadı. Son tavsiyelerini yapmadan önce, genel olarak 9 farklı diş fırçası, 4 farklı marka ve üreticiden ekran taraması yaptı, 13’ten fazla kullanıcı incelemesi okudu (hem olumlu hem de olumsuz), diş fırçalarının 3 tanesini test etti. Tüm bu araştırmalar güvenebileceğiniz öneriler sunar.

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir