1. Anasayfa
  2. Doğum Sonrası Bakım

2019 yılının En İyi 8 Hemşirelik Tankı

2019 yılının En İyi 8 Hemşirelik Tankı
0

Editörlerimiz bağımsız olarak en iyi ürünleri araştırır, test eder ve tavsiye eder; İnceleme sürecimizle ilgili daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz. Seçtiğimiz linklerden yaptığımız alışverişlerden komisyon alabiliriz.

Emzirme tankı üstleri emziren annenin en iyi arkadaşlarıdır. Yılın ya da vesileyle önemli değil, bir emzirme tankeri günü kurtarabilir. İster yalnız giy, ister kazakların altındaki bir katman, hatta uyuyacak bir şey olarak, hemen hemen her yeni annenin ihtiyacı olan bir giysi parçası.

Hemşirelik tankları bugünlerde olduğundan daha fazla stil ve renktedir. Göğüsleriniz veya bütçeniz ne olursa olsun, sizin için ve bebeğiniz için emzirmeyi biraz daha kolaylaştıracak, sizin için harika bir seçenek var. Seçimlerinizi daraltmanıza yardımcı olmak için, piyasadaki en popüler hemşirelik tanklarından bazılarına yakından baktık ve favorilerimizi seçtik.

Makalede Neler Var?

İlk bakış

Genel olarak: HOFISH Ultra Yumuşak Hamile Kusursuz Hamile ve Hemşirelik Cami Tank Top

“Bebeğin yemek zamanı geldiğinde, bardaklar bir eliyle kolayca düşer.”

En İyi Bütçe: Amazon’da Dantelle Önde Gelen Bayan Kadın İmparatorluğu Bel Hemşireliği Cami

“Yüzde 95 pamuktan ve yüzde 5 Spandex’den üretilmiştir, açılır bardaklar kolay besleme ve pompalama sağlar.”

Büyük Göğüsler için En İyisi: Smallshow Kadın Kolsuz Annelik Hemşireliği Tankı Amazon’da Emzirme Kıyafeti Üstleri

“Üst katman yukarı çekilir ve bir battaniyeye veya başka bir örtücüye gerek kalmadan gizli beslenmeyi sağlar.”

Küçük Göğüsler İçin En İyisi: Medela® Kadın Zayıflama Hemşireliği Cami Hedefi Çıkarılabilir Pedli

“Naylon ve spandeksden yapılmış, zarif ve zayıf, ve ayrılabilir ön, hemşirelik için kolay erişim sağlar.”

Dahili Sütyenle En İyi: iLoveSIA 2Pack Dikişsiz Hemşirelik Cami Kolsuz Top

“Kalıplanmış köpük pedler şekil verir, ancak hayranı değilseniz da çıkarılabilirler.”

Uyku için en iyisi: Hemşirelik, Amazon’da Annelik ve Emzirme için Tank Gömlek Cami Uyku Sütyenleri

“Yüzde 95 pamuktan ve yüzde 5 Spandeks’ten üretildiler, yumuşaklar ve geçit tasarımlı üst kısmı annenin, bebeğin klips veya çırpma yapmak zorunda kalmadan yemesi zamanı geldiğinde kenara çekmesini sağlıyor.”

En İyi Renkli Seçim: Bearsland Kadın Kolsuz Doğum Hemşireliği Tank Amazon’da Emzirme Gömlek Tops

“Beardland’dan gelen bu tanklar, çeşitli renklerde ve baskılarda ve omuzlarda dantel gibi eğlenceli ayrıntılarla geliyor.”

Pompalamak İçin En İyi: Walmart’ta Rumina Pompası Hemşiresi

“Hiç kimse onların yeni bir anneden daha fazla eline sahip olmasını istemez ve bu emzirme tankı üstü, yerleşik bir pompalama sütyeniyle pompalarken sizi serbest tutar.”

En Çok Tıklananlar

Genel olarak: HOFISH Ultra Yumuşak Hamile Kesintisiz Hamile ve Hemşirelik Cami Tank Top

HOFISH Ultra Soft Pregnant Seamless Maternity & Nursing Cami Tank Top with Pads

Amazon’un İzniyle

Amazon’dan satın alın

Çok yönlü, ekonomik ve işlevsel, bu cami tankları, Hofish’in en üstündeki listemiz. Yüzde 90’lık naylon ve yüzde 10’luk Spandex kumaştan yapılmışlar, eğer istersen çıkarabileceğiniz kalıplanmış köpük kaplar içeriyorlar. Bebeğin yemek yemesi gerektiğinde, bardaklar tek elle kolayca düşer. Bir siyah, bir beyaz ve bir gri üstü içeren bu üç paket de dahil olmak üzere, ekstra büyüklükten küçük ve çeşitli renklerde boyutlarda gelirler.

En İyi Bütçe: Önde Gelen Bayan Kadın İmparatorluğu Bel Hemşireliği Cami Sırtlı Dantel

Önde Gelen Bayan Kadın İmparatorluğu Bel Kemeri Dantel Sırtlı Cami Hemşireliği

Walmart’ın İzniyle

Amazon’dan satın alın Walmart’tan satın alın Jcpenney.com’dan satın alın

Modaya yatırım yapmak söz konusu olduğunda, bir hemşirelik tankı yerine hoş bir el çantası için para biriktirmeyi tercih edeceğinizi düşünüyor olabilirsiniz. Neyse ki, yine de Leading Lady’de olduğu gibi bütçenizi etkilemeden kaliteli bir bakım tankı alabilirsiniz.

Yüzde 95 pamuk ve yüzde 5 Spandex kumaştan üretilmiştir, açılır bardaklar kolay besleme ve pompalama sağlar. Arkada biraz dantelli bir yarışçı olduğu için biraz parlama var. 2X ile küçük boyutlarda gelir ve birkaç renkte gelir.

Büyük Göğüsler için En İyisi: Smallshow Kadın Kolsuz Doğum Hemşireliği Tankı

Amazon’dan satın alın

Büyük göğüsleriniz varsa, yerleşik bir sütyen ne kadar desteklese de, yine de ayrı bir sütyenten ekstra destek almak istersiniz. Smallshow’dan gelen bu tank, tam da bunu yapmanıza izin verir, ancak yine de bir bakım tankının tüm kolaylıklarını sağlar. Üst tabaka yukarı çekilir ve bir battaniyeye veya başka bir örtücülüğe gerek kalmadan gizli beslenmeyi sağlar. Çok eğlenceli renkler ve desenler de içeriyor. Sıcak havalarda yalnız ya da katmanlı bir görünüm için hırka altında rahatça kullandıkları için harikadırlar.

Küçük Göğüsler İçin En İyi: Çıkarılabilir Pedli Medela® Bayan Zayıflama Hemşireliği Cami

Medela® Bayan Zayıflama Hemşireliği Cami, Çıkarılabilir Pedli

Hedef İzniyle

Hedefi satın al Hedefi satın al

Küçük göğüsleriniz olduğunda, bazen Medela’nın bu sütyenindeki dolgunun sunduğu küçük bir ekstra yastık istersiniz. Pedler de onlarsız gitmek isterseniz çıkarılabilir. Naylon ve spandeksten yapılmış, zarif ve zayıf bir üründür ve çıkarılabilir ön kısmı bakım için kolay erişim sağlar. XXL’den küçük ve dört farklı renkte (siyah, beyaz ve iki gri renk tonu) gelir.

Dahili Sütyen ile en iyisi: iLoveSIA 2Pack Dikişsiz Hemşirelik Cami Kolsuz Tişört

Amazon’dan satın alın

Emzirme ile ilgili herhangi bir şey söz konusu olduğunda, ne kadar kolay olursa o kadar kolay, bu yüzden çoğu kadın iLoveSIA’dan gelen bu bakım camisini seviyor. Giyinirken bir adımı ortadan kaldıran yerleşik bir annelik sütyenine sahiptir ve açılır bardaklar hemşireliği basitleştirir. Kalıplanmış köpük pedler şekil verir, ancak hayranı değilseniz da çıkarılabilirler. Yüzde 92 naylon ve yüzde 8 Spandex yapılmış, esnek ancak destekleyici.

Uyumak İçin En İyi: Hemşirelikte Annelik ve Emzirme için Tank Gömlek Cami Uyku Sütyeni

Amazon’dan satın alın

Uyku emziren anneler için değerlidir ve Suiek’ten gelen bu camisoles birkaç Zs yakalama şansınız olduğunda rahatça ertelemenize yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Yüzde 95 pamuktan ve yüzde 5 Spandeks’ten üretilmiştir, yumuşaktırlar ve üst üste binen üst kısım, annenin bebeğin klips veya çırpma yapmak zorunda kalmadan yemesi zamanı geldiğinde kenara çekmesini sağlar. Onlar da uygun fiyatlı ve üçü bir pakette geliyor.

En İyi Renkli Seçim: Bearsland Kadın Kolsuz Annelik Hemşirelik Tank Tops

Amazon’dan satın alın

Temel siyah ve beyazlar mükemmel zımba iken, emzirme gardırobunuza renk patlaması eklemek şeyleri renklendirmenin eğlenceli bir yoludur. Beardland’dan gelen bu tanklar çeşitli renklerde gelir ve omuzlardaki danteller gibi eğlenceli detaylarla basar. Yüzde 93 rayon ve yüzde 7 spandeksden yapılmışlar, çoğu emzirme tankının üstlerinden biraz daha şıklar, ancak ön katman yukarı kalkarken hala istediğiniz kolay erişimi sunuyor. Sıcak havalar için veya hava biraz daha ılıklaştığında, kazakların altına döşenmek için harikadırlar.

Pompalamak için En İyi: Rumina Pompası Hemşire

Rumina Pompası Hemşiresi

Walmart’ın İzniyle

Satın Al Walmart’ta Satın Al Buybuy BABY

Hiç kimse onların yeni bir anneden daha fazla eline sahip olmasını istemez ve bu emzirme tankı üstü sizleri yerleşik bir sütyenle pompalarken serbest bırakır. Yüzde 95 pamuk ve yüzde 5 Spandex kumaştan üretilmiştir, yumuşaktır ve iyice yıkanır. Üç renkte (siyah, beyaz ve füme gri) ve ekstradan küçükten ekstraya kadar boyutlarda gelir.

Bizim süreç

Yazarlarımız, piyasadaki en popüler hemşire tanklarını araştırmak için 5 saat harcadı. Son tavsiyelerini yapmadan önce, genel olarak 30 farklı tank üstü düşündü, 25 farklı marka ve üreticiden ekran taraması yaptı ve 150’den fazla kullanıcı incelemesi okudu (hem olumlu hem de olumsuz). Tüm bu araştırmalar güvenebileceğiniz öneriler sunar.

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir