1. Anasayfa
 2. Belirtileri ve Tanı

Gebeliğin kaybı belirtileri yanlış bir Işareti mi?

Gebeliğin kaybı belirtileri yanlış bir Işareti mi?
0

Bu anlaşılabilir zaman gebelik her zamanki belirtileri-boğaz göğüsleri, mide bulantısı, ve belki bazı gıda aversions-yok olmaya başlar ve bu bir düşük yaşıyorsanız gösterir merak edersiniz.

Her zamanki gebelik belirtileri ani bir düşüş bir düşük bir göstergesi olabilir Iken, zor ve hızlı bir kural değil. Bu yüzden doktorunuza ulaşmak önemlidir, bu yüzden onunla konuşmak ve değerlendirilebilir.

Buna ek olarak, gebelik bazı belirtiler doğal olarak kaybolur veya dalgalanma olacağını dikkat etmek önemlidir, bu yüzden sadece nasıl hissettiğini tarafından gitmek zor. Bu yüzden doktorunuz vajinal kanama veya kramp gibi bir düşük diğer belirtileri yaşıyorsanız hakkında sormak olacaktır.

Genel olarak, gebelik sırasında ne bekleneceğini anlamak (ve bir düşük), ne büyük olasılıkla OK bilmek kolay hissedebilirsiniz, ve ne bir sinyal doktor çağırmak için zamanı.

Makalede Neler Var?

Gebelik belirtileri ve belirtileri nelerdir?

Gebelik belirtileri ve belirtileri oldukça değişkendir ve kişiye bağlıdır. Yine de, cevapsız dönemlere ek olarak, burada gebelik sırasında yaşayabilirsiniz Bazı şeyler vardır:

 • Şişmiş veya ihale göğüsleri
 • Bulantı ve kusma (sabah bulantısı denir)
 • Gıda istek veya aversions
 • Artan idrara çıkma
 • Yorgun hissediyorum
 • Kabız -lık
 • Kramp
 • Ruh hali
 • Karanlık areolas (meme çevresindeki alan)

Not, sabah bulantısı genellikle bir hamilelik başladıktan kısa bir süre sonra başlar ve sonunda uzaklara gitmeden önce gebelik Beşinci ay boyunca uzatabilirsiniz. Sabah bulantısı bulantı ve/veya kusma içerebilir, ancak mide bulantısı bazı kadınlar için tüm gün uzun sürebilir olarak “sabah” terimi ile çapraşık alamadım.

Bazı kadınlar, sabah bulantıları durduktan sonra artık hamile kalmayabilir. Sabah bulantısı genellikle gebeliğin ortalarında akar ve bu durdurma normal olduğunu unutmayın, bu yüzden mutlaka düşük bir işareti değildir.

Buna ek olarak, meme ağrıları gebeliğin en erken belirtilerinin biri olduğu için, her kadın ağrı aynı derecede deneyimleri. Yani erken gebelikte hiçbir ya da yok meme ağrı sahip bir şey anlamına gelmez. Başka bir deyişle, bu düşük bir işareti olarak yorumlanmamalıdır.

Ne belirtileri ve düşük belirtileri nelerdir?

Çoğu düşükler gebelik ilk trimesterde en sık neden embriyo bir kromozomal anormallik olmak ile oluşur.

İki anahtar işareti ve düşük belirtileri vardır:

Vajinal kanama

Kanama büyük bir düşük işaret. Ancak, oluşan kanama türü değişir, diğerleri düzensiz kanama sırasında biraz daha sürekli kanama yaşayan bazı insanlar gibi. Aynı şekilde, bazıları hafif kanama yaşarken bazı kadınlar ağır kanama yaşayabilirsiniz.

Buna ek olarak, gebelik sırasında kanama bir düşük yokluğunda ortaya çıkabilir çünkü kafa karıştırıcı olabilir. Aslında, hamile bazı kadınlar gebelik sırasında kanama küçük bir miktar deneyimi ve sağlıklı bebekler ve başka normal gebeliklere sahip devam. Hamilelik sırasında kanama yaşıyorsanız, hemen OB-GYN ‘ i bilgilendirin — bu göz ardı edilmemelidir.

Kramp

Bir düşük yaşıyor kadınlar abdominal veya pelvik kramp ya da arkadan yayılan donuk ve achy ağrı şikayet edebilir. Genellikle ağrı kanama gibi aynı zamanda etrafında oluşur. Genel olarak, bir düşük ağrı genellikle normal bir dönemde deneyimli daha kötüdür.

Diğer belirtiler ve bir düşük belirtileri içerebilir:

 • Geçen pıhtıları: bir embriyo ve daha sonra bir fetus hücreler ve doku oluşur. Vajinadan geçen pıhtıları, bu tür ürünlerin gebe kalma ürünlerinden yapılabilir.
 • Beyazsı-pembe mukoza deşarj
 • Gerçek kasılmalar
 • Gebelik belirtileri ani kaybı

Doktorum ne zaman çağırmalıyım?

Gebelik belirtileri kaybı bir düşük ile olabilir doğru Iken, aynı zamanda belirtiler normal bir gebelikte dalgalanma olabilir doğrudur.

Semptomların erken gebelikte tamamen kaybolur, ilk trimester sonundan önce, güvenli tarafta olmak için doktorunuza söz, ama mutlaka düşük bir işareti değildir.

Gebelik belirtileri kaybı düşük diğer olası belirtiler yanında olur, özellikle tespit veya vajinal kanama, kombinasyon endişe için daha büyük bir neden sunabilir. Doktorunuz gerçekten bir düşük sahip olup olmadığını belirlemek mümkün olmalıdır, bu yüzden ilgili iseniz aramak için emin olun.

Eniyiaile ‘de bir kelime

Her kadın hamileliğe farklı tepki verir. Bazı kitapta her belirti olacak, diğerleri birkaç olacak, ve hala diğerleri erken aşamalarında tüm belirtiler veya hiçbir belirti dalgalanan olabilir. Erken gebelik belirtileri hakkında çok fazla endişelenmenize gerek değil deneyin.

Ancak, hamileyken herhangi bir ağrı veya vajinal kanama yaşıyorsanız, lütfen hemen doktorunuzu arayın. Işaretler ve düşük belirtileri sadece uzağa gidecek umut ile göz ardı edilmelidir asla.

  İlginizi Çekebilir

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir